Teğmen
12 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bugün COD iW aldım. 6 cd olarak geldi. İlk iki cd yi sorunsuz şekilde yükledim. Fakat 3. Cd yi takınca internetimi devreye soktu ve internetle yüklüyor. Bu neden kaynaklanıyor. Bunu düzeltmek mümkün değil mi?
Arkadaşlar merhaba 2 sorum var biraz araştırdım ama tam olarak bir cevaba ulaşamadım.

1-mavi diplomanın yurt dışında geçerlilik süresi be kadar?

2-mavi diploma yerine normal diploma alıp yurt dışında çalışmak istersek ne yapmamız lazım?
arkadaslar mesela bir.telefonun cpu hızı 2.26 ve 4 çekirdek. diğer bir telefonun cpu hızı 1.7 ve 8 çekirdek hangisi daha hizlidir ?
Tv 8 i açın. Murat bozun üstündeki kiyafeti nerede bulabilirim ?
arkadaslar cam kirildi. sizce ne kadar isterler ?
Arkadaşlar uyumadan akşam yedim. Sahura kalkma gibi bir durumum olmadi. bugün icin oruc tutmasak ramazandan sonra tutulabilinirmi yoksa 61 gün mü tutmak lazim ?
Arkadaşlar daha önce hiç kargoluk bir işim olmamıştı, nasil göndereceğimi bilmiyorum, yani bir şubeye gideceğimi biliyorum ama sonrasında adresleri filan nereye yazacağım ?
Arkadaslar bugun tavana baktigimda sivri sinek, ufak sinek. Cok ufak bocekler var (siyah) genelde lambanin orada duruyorlar. Bugun dikkatimi cekti ve tedirgin oldum. Ozellikle o siyah ufak olanlar nedir bitmidir, piremidir,l ? Umarim hayir dersiniz, ve durum acil değildir. Ve ben bunlardan nasil kurtulucam ? Lütfen biri yardım etsin.
Arkadaşlar belirttiğim gibi interneti devasa yiyor neden acaba. 5 gündür böyle Oldu. Mesela dun 3 saat boyunca face ve whatsappdan baska yere girmedim 120 mb gidiyor. Ayni kullanimi daha oncede yapiyordum bir sorun olmuyordu. Kafayi yicem neden böyle.
FFD yayinlarinin onlu denemelerinin ilk denemesi (yani 1.) ygs denemesi oldum fakat cevap anahtarı kayıp, acaba sizde varsa yardımcı olurmusunuz.

Türkçede ilk soru: eleştirmenin asıl görevi incelediği eseri elekten geçirmektir. Diye başlıyor
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 574
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 58.862 (Bu ay: 301)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.