Yüzbaşı
11 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
beyler istanbul içi kabartma dövme yapan bi yer var mı? bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
Beyler 8gb flash belleğimi readyboost olarak kullanıyorum fakat çalışıp çalışmadığını anlamak için ne yapmam gerekiyo? görev yöneticisinde bellek bölümünde bi fark yok. toplam mb 4000 diyo.

flash belleğin özelliklerinden "bu belleği readyboost'a ada" yaptım. performans olarak pek bi fark göremedim. acaba ben mi yanılıyorum yoksa sorun mu var?
beyler playstation emülatorü var mı? şöyle sağlam, bütün oyunları rahatlıkla bulabileceğim bi emülator.
NOT: playstation 1 emülatorü arıyorum.

beyler zeytinburnundan kartala en hızlı nasıl gidilir?

not: arabam, motorum, uçağım ıvırım zıvırım yok.
Arkadaşlar amfi alıcam şöyle uygunundan, 3 adet hoperlor var. bunları bağlayabileceğim bi amfi arıyorum ama hiç bi bilgim yok bu konuda. kolonların kaç watt ne özelliği olduğunu bilmiyorum. 2 tane sony, 1 tane aiwa var. eski bi teyip vardı, onu amfi yerine kullanıyorum ama 2 çıkışı yanık. üçünü tek çıkışa bağlayınca çok boktan bi ses çıkıyo o yüzden sadece 1 tanesini bağlayabiliyorum. yardımcı olun up up up.
Beyler bu kansızlık nasıl geçer? sabahları titreye titreye uyanıyorum, üşüyorum. familyam kansızlıktan dedi. :(
Beyler bu foundation itemleri yapmak için ne gerekiyor ? Vorpal armorların foundation'ları var mı ? Cüce karakterle yapıldığını duydum ama nasıl ? neye göre foundation çıkıyor.

Foundation ile Masterwork itemleri elde edebiliyoruz diye duydum. merchant of mammondan, mammon varnish (ismini tam hatırlayamadım) itemi ile foundation itemler masterwork iteme çeviriliyomuş ama sealed olarak. doğru mu ?

Masterwork armor setini giyince normal armor set ile aynı özellikleri verip + kendi özelliklerini veriyor mu? yoksa masterwork olduğu için setin özellikleri gidiyor mu ? gidiyorsa hangisini giymek mantıklı olur ? masterwork mu yoksa normal set mi. (vorpal light armor setten bahsediyorum.)

Şimdiden teşekkürler.

Edit: Freya client.
S.a arkadaşlar.

Bu attiribute taşlarının düştüğü yerler nerelerdir nasıl gidilir?

Attiribute stone, attiribute crystal falan nerelerden düşer.

Özellikle attiribute jewel nerden düşer nasıl gidilir çok önemli!

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
S.a Arkadaşlar. Oynadığım bir sevrer ve sağlam bi server. yeni makina ile wipe atıldı ve sıfırdan başladı herkes yaklaşık 2 ay oluyor. tek problemi player. 100 civarı online var ama çoğu afk ve çoğu offline shopta.

3000x rate ler. max +20 safe +4

normal sc 70%
bless sc 100%

Bless sc vote reward ile gelen Mouse Coin ile alınıyor ama 1-2 haftaya Mouse Coin area gelecek yeni farm area orada kasılacak ve bless scroll alması zor olmayacak.

gelirseniz bana ulaşabilirsiniz: WhosYourDaddy
ne zaman online olurum belli olmuyor.

http://www.l2sun.com

ana sayfası daha yenilenmedi oradaki rateler değişecek bless scrollar 75% oranda gözüküyor. normalde 100%
S.a arkadaşlar.

Jewellere augment basıldığını, nasıl basıldığını biliyorum. fakat bu jewelleri active, Chance, Passive özelliklerindeki augmentler geliyor mu?

mesela Passive: Increade one own's P.def

Bilgilendirirseniz sevinirim. Eğer yoksa öyle birşey hiç uğraşmayayım bu jewellerde ençok m.def veren augmenti çakim gitsin.

Teşekkürler.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
HP Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 379
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 23.167 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Çok kişili online RPG Oyunları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.