T

Çavuş
24 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 18 (Bu ay: 0)
Gönderileri

1994 BİLGİSAYARLARI

1994 Bilgisayarları
Geçenlerde Sharkoon X-Tatic Digital Kulaklık V3 bu kulaklığı Firebal dan satın aldım kulaklık anakartımın optik çıkışına bağlı harici ses kartım olmadığı için aldım (SCU) denen alet o görevi görüyor fakat benim sorunum masaüstünde hiç bir ses açık olmadığı halde realtek audio optik dijital çıkış ayarından dolby dijital 5.1 seçince sesleri 5.1 veriyor ama hiç bir ses açmassan sürekli ( pıt pıt pıt pıt pıt )diye bir ses ayrıca bir takım cızırdama sesi gibi konuşma sesi gibi bir takım dijital sesler geliyor ses ayarını değiştirince mesala 16 parçalar 44100 hz (cd kalitesi) diye sesler kesiliyor ama Dolby dijital live ( 5.1 surrond ) ayarını seçince başlıyor Bu ürünü kullanan ve ürün hakkında bu sorunlar için bir önerisi olan arkadaşlardan yardımlarını rica ediyorum
Benim kasanın montaj görüntülerini çektim eğer aynı ürünleri almak isteyen olursa ürünlerin nasıl göründüğünü görmesi açısından arzu eden baksın Herkese sağlıklı ve mutlu günler
(WESTERN DIGITAL WDH2Q20000E MyBook Studio Edition II 2TB Usb Firewire 800 eSata) --- Arkadaşlar Bu harici harddisk hakkında bilgi verebilirmisiniz ben özellikleri itibarı ile begendim ama diger önerilerinizide bekliyorum teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
İşlemci i7 920 do / Anakart gigabyt x58 UD 5 DDR3 1336 / Ekran kartı gigabyt GV-N 285 OC 2 GB/ Ram corsair 6gb 1600mhz C8 dominatör/HDD WD 1001 fals 1tb/ Kasa silverstone ATX KL03B-W full tower /Güç kaynağı power cooling 860 watt turbo cool/ İşlemci soğutucu Noctua NH-U12P SE 1336/ DVD yazıcı LG dual layer
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 50
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 7.422 (Bu ay: 22)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.