O

Teğmen
02 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar,

2009 model bir hyundai i10 alacagim aracı görmeye gidecektim gitmeden önce bir sorgulama yapayım dedim. aracın ilk trafige çıkış yılı 1999 olarak gözüküyor. ama plaka değişme bilgisine birşey demiyor.

şüphelendim şasiden sorgulamak istedim o zamanda SBH kayıtlarında bulunamamıştır. diyor

nedir problem bigisi olan var mi?
peugeot 107 1.0 5 kapı trendy model bir araç var almak istediğim aracı tramerde sorguladığımda aynı aracın yarı otomatik olan model ismi

peugeot 107 1.0 5 kapı trendy 2-tronic olarak geliyor mesaj arac sahibine sordum orda öyle olabilir ama satışta sıkıntı çıkmıyor bende böyle aldım dedi.

içime sinmedi muadil başka araç buldum ondada öyle mi çıkacak diye diğer araç kendi ismiyle çıkıyor.

böyle bir durumla karşılaşan ve sıkıntı yaşayan var mı?

ilk defa bir araba alacağım araç alış satışla ilgili bilgilenmek için nekadar yazı okuduysam okadar kafam karışıyor. aylardır armudun sapı üzümün çöpü araç alamıyorum.
Kardeşimin sadece sims oynadığı kasa nın ekran kartı ve raminde sorun var. Eski bir kasa olduğu için üzerine masraf yapmaktansa yeni kasa alsam diyorum sims oynatacak kasa 600 civarı toplanırmı

Ne kadar patlar bana.
Not pc konusına epeydir uzağım parçalar ve fiyatlar konusunda bir fikrim yok
esas kullanım olarak oyun oynamak üzere projeksiyon almak istiyorum. 2000 - 3000 civari bir bütçe ayırmayı planlıyorum.

benq ilgimi çekti. gündüz performansı benim için oldukça önemli.

tavsiyelerinizi bekliyorum.
internetteki incelemelerine baktigimda çok iyi yourmlar almış açıkcası sony nin kendi gamepadini beğenmiyorum. alternatif arıyorum daha önce kullanan oldumu hori marka gamepad. kullanan olduysa deneyimlerini paylasabilir mi?
arkadaşlar fifa serisinin türkçe dil desteğinin çıkacağını açıklamasının artırdan sony türkiye mağazasında astronomik bir rakamla satışa koydu oyunu. oyunu türkçe dil desteğiyle yüksek ücret ödemeden nereden elde ederim diye araştırma yaparken bulgaristan mağazasında daha ucuza satıldığını fark ettim hemen bir hesap açtım ve enpara kartımı tanımladım. yani enpara'yı kabul ediyor.

Endonezya kadar olmasada avruma mağazası olduğu için türkçe dil desteği olan oyunlar için bakmanızı tavsiye ederim.
türkiye dışında avrupa mağazasından daha önce oyun alıp dil desteğini teyit edebilecek arkadaşlar varsa memnun olurum.
Fifa 215 TL gibi bir rakama denk geliyor.

Bulgaristan stora aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://store.playstation.com/#!/en-bg/home/games

adres için:
36, Dragan Tzankov Str.
BG-1040 Sofia
Bulgaria

mail için gmailden bulgaristan isimli bir mail açtım normal isimde sıkıntı çıkartırmı bilemiyorum.

telefon wifdeyken sorun yok ancak 3g ye gectigi zaman iki saniye sonra internet gidiyor ve sebeke komple kayboluyor bir kac saniye sonra geliyor internet kullanmaya calisirsam yine ayni sorun oluyor.

yeniden baslattim defalarca
internet ayarlarimi sifirladim yeniden yapilandirdim
baska sim kart denedim.
baska lokasyonlarda denedim.
telefon düsmedi carpmadi.
1 sene kadar önce zorlu centerda degisim yaptirmistim kamera arizasi nedeniyle.
suanda garantisi yok.

cözmünü bilen var midir?
2 seneyi askin süredir oynadigim oyunu vakit ayiramadigim ve ps4 sipasi verdigim icin satiyorum fotograflarini asagida görebilirsiniz.
ilan bekledigi her an köy gelişmeye devam ediyor.

kral 15. seviye
kraliçe ise 12 . seviye
200 adet taş bulunmakta
3 adet işçi var

satin alacak kisiye teslim edilmeden önce 1200 tas alip öyle teslim edicem isterse 4. işçiyi alabilir.

fiyatta indirime gidiyorum 300 TL suanda 114 level ve izbe kisla son seviyeye getirildi.

Hakkında
Forum İmzası:
PSN:omerinbo
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 272
İkinci El Bölümü Mesajları: 61
Konularının görüntülenme sayısı: 7.640 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 61 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.