M

Onbaşı
23 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri

google da arama yaparken hani altta çıkması gereken seçenekler kısmı bu şekilde yanda gözüküyor,chrome dan zannettim hangi tarayıcı da açarsam açım hep aynı şekilde google hesabımdan arama yaptığımda bu şekilde çıkıyor,başka google hesabıyla denedim normalleşiyor,çok ilginç bir sorun anlamadım niye bu şekilde olduğunu çözüm önerisi varsa cevaplarınızı bekliyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/6b/33/5d/6b335d858817fc0e215d071c91ba8191.jpeg&t=0&width=480&text=1
ios da klavyede sayısal tuş takımını resimdeki bu hale getirme şansı var mı,
zippo çakmak aldım,ürün beklediğim gibi kaliteli fakat sorun şu,kapağı açıp kapattıkça iç aksam yukarı doğru kalkıyor.
Bu durumla ilgili araştırma yaptım,kimisi iç aksamı genişletme,kimisi de penseyle sıkıştırma gibi yöntemlerden bahsetmiş,
bunlar da bana pek mantıklı gelmedi,daha mantıklı bir çözümü varmıdır?Zippo gibi dünya çapında kabul görmüş bir üründe,
nasıl böyle bir sorun olabilir hiç mantıklı gelmedi doğrusu,cevap yazacaklara şimdiden teşekkürler.
Dün aldığım logitech m185 mouse kullanmaya çalışırken scrool u çevirirken çıkan sesden dolayı kapıya komşular geldi Neyse durum o kadar kötü yani aldığım yere sordum geri iade almadılar,ben de mouse göze aldım,içini açtım 2013 yılında scrool ün olduğu yere tel bağlamışlar o döndükçe o da ses yapıyor tabi teli çıkardım bu seferde hızlı olmaya başladı biraz pattex gel takviyesi şimdi nokta atışı Neyse durum buydu yani bir tecrübe size aktarım dedim logitech mouse bi daha mı asla
mazda3 aracın cd changer arızası oluştu,bunu tamir ettirdim fakat bu tamir olayından sonra akşam farlar açıkken ön paneldeki gece aydınlatmasında bir sorun oluştu teyp in üzerinde ki ışıklar istikrarsız yanmaya başladı,kimisi az yanıyor kimisi fazla örneğin cd canlı yanarken,fm cansız yanıyor,teyp in cd changerini yapan kişide,gösterdiğim elektronikçiler de yapamadı,ön panel teyp den bağımsız, sağlam bir ön panel takıldığında yine aynısını yapıyor,yani elde tek delil ön panel sağlam olsa gerek sorun içten ama ne? yine ilginçtir uzun yol modunda gösterge ışıklarını kıstığımda yani kararttığımda düzeliyor,yardımcı olabilecek biri varmıdır,teşekkürler.
Selam herkese ben de yeni telefon olarak bunu aldım bilmiyorum acaba ürün mü hatalı yoksa genel sorun bu mu telefondan fazla bir beklentim yoktu ama bu kadarı da canımı sıkmaya başladı telefon ilk olarak çok fazla kendini resetliyor :)1 ayda 30 ortalama fazla galiba bu durumla ilgili nette çok fazla da bilgi yok ama genel bulduğum durum fabrika yarlarına geri döndürme şeklinde bunu da yaptım.Fakat süreklide bunu yapmanın mantığı yok galiba yapmak da istemiyorum sürekli sil tekrar yükle,bir de ben bu telefonla hoparlörle bile konuşamıyorum karşıya ses çok cızırtılı gidiyor,acaba merak ettiğim bu sony nin kronik sorunları mı yoksa benim telefonun sorunları mı ona göre garantiye gönderecem,diğer türlü telefonun kullanımı tarzı da çok güzel olmasına rağmen çok rahatsız etmeye başladı bunlar beni.
Ben biraz bulunduğum yer itabariyle teknolojiden geri kaldım.Yakınlarda vista işletim sistemli notebook aldım,vistanın sıkıntılı olduğunu biliyordum ama bu kadar olacağını tahmin bile edemedim.Kendi bütçeme göre birazda tip olarak beğendiğim hp pavilion notebook aldım.Sistem özellikleri core 2 duo t 6400 3 gb ram 320 gb hdd ve 512 mb bağımsız ekran kartı var fakat benim eski bilgisayarım p4 1.8 kadar ancak performans alabiliyorum vista tam bir arıza devamlı hdd ile uğraşıyor sürekli fizksel belleği zorluyor ama Allah var microsoft güvenli yapmış tek olumlu noktası bana göre yani arkadaşlar vistaya biz boşu boşuna para vermişiz tam bir rezalet bu ya
nasıl böyle bir program yazılır tam en verimli zamanımızda xp mizden olduk nasıl bir sistemse 30 dan fazla etkinleştirme yaptın diye xp lisansımı da iptal ettiler.??
Şimdi hem zamanında xp ye para vermiş şimdi de vistaya para vermiş biri olarak şimdi lisansız xp yüklemek çok zoruma gidiyor acaba siz ne gibi çareler buldunuz bu nasıl bir rezalettir.Teknolojide tekelleşmenin bedelini hep beraber ödüyoruz gibi geldi bana..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 19
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.167 (Bu ay: 127)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.