W

Çavuş
09 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Öncelikle merhaba. İOS 10 güncelleme yaptım gerçekten stabil omuş ancak mesajlara hızlı yanıt verme(örneğin kilit ekranında) ios 9.3.5 de daha pratikti. Bende bu hızlı mesaj kısmını beğenmediğimden ios 9.3.5 geri döndüm. Sorunsa bundan sonra başladı. İOS 9.3.5 geri döndüğümde whatsapp yediğimi alamadım icloud üstünden. Şuan İOS 10 dayım ve whatsapp da hiçbir sorun yok. Tekrar dönüş yapıcağım whatsapp yedeğimi dönüş yaptıktan sonra nasıl alabilirim? Şimdiden çok teşekkürler.
Merhaba telefonum iphone 6 ios 9.2.1 acaba ios 8.4.1 e dönüş yapma imkanım var mı?
3D touch özelliği yeni bir özellik mi yoksa yazılımla gelen bir özellik mi? Yani Iphone 6 da olacak mı?
Merhaba ben 1 senedir windows 8 kullanıyordum ancak 1 hafta kadar önce kendiliğinden windows 8.1 e güncellendi ve ekran kartı sorun çıkarmaya başladı. Sorun ise ekran kartımdan windows 8 de aldığım verimi alamıyorum. (Ekran kartım: ATI Radeon HD 7670) ekran kartını güncelledim ancak yine eski performansı alamadım.Önceden 60-70 fps oynadığım oyunu şimdi 40-50 arası bir değerde oynuyorum. Lütfen yardım edin. 1 haftadır her yeri araştırdım her şeyi denedim ancak olmadı. Eğer çözümü forumda mevcut ise beni mazur görün konuya yönlendirin. Şimdiden çok sağolun.
Merhaba beyler bugün league of legends hesabıma girdiğimde böyle bir uyarı aldım; 'Chat is restricted for 3 games. Due to negative activity on this account, in-game chat message are currently limited. Once you have completed the required number of matchmade games, this restriction will be lifted.' Bu uyarı nedir neden aldım?
Merhaba elimde iphone 4 var isviçreden çıkma sim kilitli. bunun hangi operatorden alındığını nasıl öğrenirim? bide sim kilitli kalsa jailbreak unlock yapıp kullanabilir miyim?
Merhaba arkadaşlar benim iphone 4s telefonum var ve şöyle bir sorunum var, telefon kulaklık varmış gibi görüyor. Telefonu jack kismini temizlediğim zaman bir kürdanla telefon düzeliyor ancak 5 dk sonra tekrar eski haline dönüyor. Bide kulaklık tam girmiyor 5 te 1 i dışarda kalıyor. Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler
merhaba ben HP Pavilion g6-2104et ile ilgili bişey sorucaktım. Bu laptop un ekranı full hd mi bide AMD Radeon HD 7670M (1 GB DDR3 ayrılmış) demek 2 gb ekran kartı var demek mi yoksa 1 gb ekran kartı var demek mi? şimdiden çok teşekkürler.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 46
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 1.769 (Bu ay: 72)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.