A

Çavuş
04 Ağustos 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
"ARTI TUNING-CEMAL ARSLAN" BURSA BAYİLİĞİNİ BIRAKTIM !

BİLGİLERİNİZE ...
IYI AKSAMLAR

ORIJINAL KESS CIHAZINI SATMAK ISTEYENLER:

SATIN ALMAK UZERE `IKINCI EL ORIJINAL KESS CIHAZI` ARIYORUM.

542 401 33 19 sunutur@gmail.com
Merhaba,

Mesleğimle ilgili yurtdışından satın aldığım cihaz ve yazılımları çalıştırmak için Toshiba Satellite dizüstü bilgisayarıma " windows xp professional 32 bit, ingilizce ve USA sürümü" yüklemem gerekiyor.

Çünkü yukarıdaki mesleki cihaz ve yazılımların sadece bu windows sürümü üzerinde çalışableceği net olarak
yazılmış.
---------------------------------------
Attention: when use this tool, please disconnect your network.Otherwise it will be locked and exist automatically. And it only can work with the American English of computer system.
---------------------------------------
Elimdeki dizüstü bilgisayarın içindeki hard disk'in tamamen aynısı yedek bir hard disk'im var. Ve kolaylıkla üstündeki hard disk ile değiştirilebiliyor.

Bulabilirsem bu ikinci hard disk üzerine " windows xp professional 32 bit, ingilizce ve USA sürümü" yüklemek istiyorum.

Daha sonra ise ilgili cihaz yazılımlarını bu hard disk üzerine kurmak ve dizüstü bilgisayara bu mesleki cihazlarımı bağlayarak işimi yapmak istiyorum.

Çarşı pazarda birçok bilgisayar firmasına sordum, bu windows sürümünün adını bile bilmiyorlar. Talep meselesi herhalde. Pek soran olmamış.

Bu windows sürümünü nereden bulabilirim? Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Hobi veya heves değil, mesleki cihazlarımı çalıştırabilmem için gerekiyor.

Şimdiden teşekkürler.

Kolay gelsin
G E R Ç E K "YENİ GALLETTO FG SUPER SERIAL 1265" - ECU FLASHER - Made in EU (İspanya)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-g-e-r-c-e-k-yeni-galletto-fg-super-serial-1265-57844805/detay/

Galetto serisi cihazlar otomobillerin ECU’larına araç içindeki soketten bağlanmaya imkan sağlar.

Böylece en kolay yoldan ECU (beyin)’e bağlanma, ECU dosyalarını okuma, modifiye etme ve
tekrar ECU’ya orijinal veya modifiye edilmiş ECU dosyasını yazma imkanı verir.

Orijinal adı “ECU FLASHER” dır.

Yani, çubuk flash belleğe yazıp okuduğu gibi ECU’ya yazar ve okur (buna aracılık eder).

Bu cihazın çok rağbet görmesi sonucu, Çin ve uzakdoğu ülkeleri Galetto ürünlerinin çok miktarda klonlarını (kopyalarını) yaptı ve sattı.

Ancak sonuç çok HAZİN oldu.
Belki bir-iki aracın ecu dosyasını okudu ama diğer araçlarda takıldı kaldı veya dosya’yı ECU’ya yazamadı.

Sebebi:

Cihaz devresi ve üstündeki elektronik komponentlerde çok değişiklik yaptılar, tabii ki çalışmadı. Bu cihazın uluslararası satış sitelerinde fiyatı 12 $’a kadar düştü.

Birer yıl arayla, iki kere, bu çin ve uzak doğu galetto klonlarından birer adet ben de getirttim, ancak sonuç tam hüsran, yukarıda yazdığım gibi oldu.

Chip Tuning ile uğraşan tüm dünya profesyonellerinin buluştuğu forumlarda Galetto’nun tam başarılı, birebir, mükemmel çalışan örneğinin İspanya’da yapıldığını öğrendim.
İspanya’daki satıcıdan bir tane getirttim.

Sonuç: MÜKEMMEL. Kusursuz çalışan bir cihaz.

Galleto cihazının kullanımı ile ilgili bazı kolay ve sonuca giden kullanım ipuçları vardır.
Bu dosyayı, bu ürünü satın almanız halinde birlikte göndereceğim.

XP, VISTA & WIN7
GELİŞTİRİLMİŞ PROTOCOL İLETİŞİMİ VE HATALAR GİDERİLMİŞ
SIRIUS ECU 'LAR İÇİN L Hattı

MÜKEMMEL ÇALIŞAN K Hattı

HER TÜRDE ARAÇ MARKA VE MODELİ İÇİN CHIP TUNING OKUMA VE YAZMA İÇİN EN İYİ CİHAZLARDAN BİRİSİDİR
MADE IN EU ( İSPANYA )

PAKET İÇERİĞİ:

+ ENTEGRE CİHAZ İLE OBD2 KABLOSU
+ DEĞİŞİK ECU’LARA DİREK BAĞLANMAK İÇİN ECU BAĞLANTILARI RESİM KATALOĞU
+ CİHAZ KULLANIM KİTAPÇIĞI
+ EN YENİ FTDI SÜRÜCÜLERİ İLE CİHAZ KULLANMA YAZILIMI 7 Dilde (English, Italien, Spanish, French, Portugues, Czech, Croatian)

+ BAŞARIYLA ÇALIŞAN 30,000 ‘DEN FAZLA ORİJİNAL VE MODİFİYE(CHIP TUNING UYGULANMIŞ) ECU DOSYASI

+ Mükemmel bir komple Chip Tuning yazılımı "winGAL"
winGAL yazılımı Dünya'nın en iyi Chip Tuning yazılımı olarak bilinen winOLS yazılımına tam bir ALTERNATİFTİR.
winOLS yazılımının tüm işlevlerine hatta daha fazlasına sahiptir.
KULLANIMI ÇOK DAHA KOLAYDIR.
GALLETTO tarafından hazırlatılmıştır.
Tüm ECU tipleri ve dosyaları ile çalışır:
Bosch, Siemens, Magnet Marelli (özellikle Türkiye'de üretilen araçlarda kullanılmaktadır), Hitachi, GM v.s bu ECU markalarından bazılarıdır.
PDF FORMATINDA İNGİLİZCE KULLANIM KİTABI BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR.
TÜM SERVİS VE TAMİRHANELER İÇİN ...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-herturde-arac-icin-arizateshis-ve-ecu-soket-baglanti-yazilimi-57854618/detay/

HER TÜRDE ARAÇ (BİNEK,TİCARİ,KAMYON V.S.) İÇİN
"ARIZA TEŞHİS (DIAGNOSE) VE ECU BAĞLANMA CİHAZLARI İÇİN"
SOKET BAĞLANTI YAZILIMI
Yazılım yurt dışından gelmiştir.
Tüm araçlar,tüm markalar, tüm modeller (Binek, ticari, kamyon v.s.)
İngilizce, Almanca v.s. dillerin yanında yazılımı Türkçe çalıştırma seçeneği
Kusursuz ve mükemmel Türkçe
Her araç, her marka, her model için OBD veya OBD2 soket'inin aracın neresinde (koltuk altı, direksiyon altı v.s.) olduğunu araç üzerinde gösteren resimler
Diagnose (arıza teşhis) amacıyla araca bağlanma pin (soket iğne uçları) tam açıklaması
ECU üzerinde işlem yapma amacıyla araca bağlanma:

ECU dosyası okuma, yazma, Airbag kontrolleri, Motor Kumandası, Immobizer,ıÜü ABS; ABS/ASR; ABS/ABD; ESP,Araç göstergeleri (km düzenleme v.b.), v.s.

1990'lı yıllardan bugüne-günümüze tüm araç marka ve modeller verilmiştir.

BÖYLELİKLE ECU 'YA BAĞLANMA CİHAZINIZ VE DİAGNOSE (ARIZA TEŞHİS) CİHAZINIZIN SOKET UCU NE OLURSA VE NASIL OLURSA OLSUN

ARAÇ ÜSTÜNDEN FİŞİNİZE, VE CİHAZLARINIZA BAĞLANMA İMKANI.

GENELLİKLE İKİ UCU PİRİNÇ BORUCUKLU DÖRT ADET BASİT KABLO İLE BU BAĞLANTILARI YAPABİLİRSİNİZ:

1-) K-HATTI

2-) L-HATTI

3-) TOPRAK(-) HATTI

4-)(ARAÇ BESLEME)+ VOLTAJ HATTI

PROGRAM (YAZILIM):
Tüm araçlar,tüm markalar, tüm modeller için araç'ın OBD, OBD2 soketi içindeki kaç no'lu pin'in (soket iğneleri) ne amaçla,nereye bağlanacağını renkli çizimlerle çok net ve anlaşılır biçimde göstermiştir.

PIN CONNECTION ---> SOKET İĞNE UÇLARI BAĞLANTILARI

Örnek (renkli tablo görünümü için ilandaki ilgili resime bakınız)

ÖNEMLİ :
PROGRAM (YAZILIM) BURSA’YA GELİRSENİZ BİLGİSAYARINIZA YÜKLENİR.

DİĞER BİR SAHİP OLMA ALTERNATİFİNİZ İSE 4 GB FLASH BELLEK’E KURULMUŞ OLARAK GÖNDERİLİR.

BU PROGRAM (YAZILIM) BİLGİSAYARINIZA YÜKLENMİŞ OLARAK, YALNIZ SİZİN BİLGİSAYARINIZDA ÇALIŞIR .

VEYA BU YAZILIM, FLASH BELLEK BİLGİSAYARINIZIN USB PORT’UNA TAKILI İKEN ÇALIŞIR.
FLASH BELLEK ÜSTÜNDEN/İÇİNDEN ÇALIŞIR. YAZILIM’IN KURULUMU FLASH BELLEĞE YAPILMIŞTIR
MERHABA

BURSA'DAYIM.
ALIGN TREX 450 RC HELIKOPTER ALDIM.
BAZI TEKNİK PROBLEMLER YAŞIYORUM.

BURSA'DA OTURAN,
RC HELİKOPTER MONTAJ, ARIZA, TOPLAMA, UÇURMA V.B. BİLEN
VE YARDIMCI OLACAK

BİRİSİ VARSA,

ÜCRETİ KARŞILIĞINDA
YARDIM VE HİZMET ALMAK İSTİYORUM.

TEL : 0 537 4570287
Myra Mimari Yazılımı arıyorum. Internet'i didikledim. Bir bilgi bulamadım.
Bilen, duyan var mı? Teşekkürler
Myra Mimari Yazılımı arıyorum. Internet'i didikledim. Bir bilgi bulamadım.
Bilen, duyan var mı? Teşekkürler
Dört adet programlama kitabının yazarıyım.

http://kitapyurdu.com/yazar/default.asp?id=15125&session=72808496588240242184&LogID=

Bunlardan ;

Visual Basic 6.0 Gözden Geçirilmiş ve Genişletilmiş Baskı - 5 baskı yapmıştır.
ve
Visual Basic ve Database ( iki cilt tek kitapta) - 8 baskı yapmıştır.

Yıllar içinde Üniversiteler, MYO, ML, EML v.s.'de ders ve yardımcı ders kitabı olarak okutuldu.

Her iki kitaptan da elimde 300 tane kadar kaldı.

Bu kalan kitapları ihtiyaç duyan okullar'a ücretsiz hibe edeceğim.

Talep eden, ihtiyaç duyan okul'a;

Birer adet ders öğretmenine,
Birer adet de okul kütüphanesine verebilirim. (2+2 = toplam 4 adet)
-------------------------------
Lütfen e.mail ile bildirin.
Kargo size aittir.
4 kitabın toplam ağırlığı 5 kg tutuyor.
------------------------------------
Yararlanmanız dileği ile
Dört adet programlama kitabının yazarıyım.

http://kitapyurdu.com/yazar/default.asp?id=15125&session=72808496588240242184&LogID=

Bunlardan ;

Visual Basic 6.0 Gözden Geçirilmiş ve Genişletilmiş Baskı - 5 baskı yapmıştır.
ve
Visual Basic ve Database ( iki cilt tek kitapta) - 8 baskı yapmıştır.

Yıllar içinde Üniversiteler, MYO, ML, EML v.s.'de ders ve yardımcı ders kitabı olarak okutuldu.

Her iki kitaptan da elimde 300 tane kadar kaldı.

Bu kalan kitapları ihtiyaç duyan okullar'a ücretsiz hibe edeceğim.

Talep eden, ihtiyaç duyan okul'a;

Birer adet ders öğretmenine,
Birer adet de okul kütüphanesine verebilirim. (2+2 = toplam 4 adet)
-------------------------------
Lütfen e.mail ile bildirin.
Kargo size aittir.
4 kitabın toplam ağırlığı 5 kg tutuyor.
------------------------------------
Yararlanmanız dileği ile
Hakkında
İlgi Alanları: Çeşitli
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 78
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 25.321 (Bu ay: 96)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.