T

Er
06 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Herkese merhaba.
Konularda aradım bulamadım.Eşim de yaklaşık 2.5 yıldır kuru öksürük sorunu var.Bir yıllık süre zarfında epey bir doktora gittik ,yıprandık fakat tam bir sonuç elde edemedik.Bronkoskopi yapıldı,koltuk atından parça alındı incelendi sonuç yok!Akciğer Sarkoidoz'undan şüpheleniliyor fakat tanı konulamıyor:(Zor durumdayız.Son olarak Meditanaskopi dedikleri ameliatla buğazdan girip akciğerden parça almak istediler,fakat kabul etmedik.Onca tahlil,tetkik yapıldı fakat bir tanı konulamıyor.Benzer durumu yaşayan var mı?Varsa düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum.
Teşekkürler
ARKADAŞLAR MERHABA..YENİYİM FORUMDA.YENİ KONU AÇTIM ÇÜNKÜ ARADIĞIM SORUYU HİÇBİR BAŞLIKTA GÖREMEDİM..SORUM ŞU: EV SİNEMA SİSTEMİ DÜŞÜNÜYORUM.TV LG SES SİSTEMİNİ DE LG DÜŞÜNÜYORUM BÜTÇEM AZ.HDMI LILARLA NORMAL SCART GİRİŞLİLER ARASINDA ÇOK FARK VARMI SES VE GÖRÜNTÜ ANLAMINDA.TV YAYINI VE DVD FALAN İLE BİRLİKTE KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM.TELEVİZYONUM LG VE HDMI ÇIKIŞI VAR..NE ÖNERİRSİNİZ BAYAĞI FİYAT FARKI VAR HDMI LARDA .DEĞERMİ SİZCE.TEŞEKKÜRLER
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 17
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 840 (Bu ay: 17)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.