Onbaşı
01 Temmuz 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
362084 Gün Cezalı
357702 gün 18 s. 25 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlar İzmir Buluşması Yapalım mı Biz 3 Kişiyiz Yaşımız 15 Eğer Katılımcı Fazla Çıkarsa Yapalım Derim Ben Bugun Yada Yarın Gezilcek Neresi Varsa Ayaralayalım Yapalım Katılımlarınızı Bekliyorum ...
izmir bucada nerelere gidilir ve bize katılmak isteyen var mı 15 yaşlarındayız
Dün Bi Düğün Vardı Ben Evden beri Zaten hiç gitmek istemiyodum kimseyi tanımıyodum normalde evden bakkala bile çıkmam daha yolda giderken bi terslik olcağını anlamıştım sanki bana bakıyo herkez beni izliyo düğüne gittik oturduk ben kimseyi tanımıyom mal mal oynayanlara bakıyom sanki herekz beni izliyo bazı tandıklarımı gördüm tanıdık dediğsem ne zaman düğüne gitsem onları görüyom [ kız-erek] grubu benim onlardan neyim eksik bende her yere utanmadan gitmek istiyom

okuyana teşekkürler

dalga geçcek veya saçmalıcak varsa konudan çıksın hemen . dikkat çekmeye çalışmayın
Evde Yapabileceğim Bişey Bir şey Olursa Çok İyi Olur Bide Hergün Saçımı 2 Kere Yıkıyorum .
hayatletleli bişiler olursa iyi olur dalga geçcek varsa defolsun
makarnada yok bu arada
Beyler DVD-Romun İçine Bi Cd Taktım Cd Çıkarmak İçin Düğmeye Bastım Açılmadı 5-6 kere daha bastım yine açılmad bilgisayarımdan çıkar dedim yine açılmadı napıyım şimdi =?
Bana Çok Mutiş Bi Şarkı söleyin Böle Kendimi Çok İyi Hissetceğim Defalarca Dinlemek İsticeğim

Sağolun Şimdiden
Beyler Çok Canım Sıkılıyo Önerilirinizi Alabilirmiyim ? Vakit Geçirmek İçin Ne Yapayım ?

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dalga Geçcek Varsa Hemen Ctrl+W Yapsın Yüzsüzlük Yapmayın
Hakkında
Meslek: Öğrenci
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 324
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 27.028 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.