Teğmen
11 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
359823 Gün Cezalı
357271 gün 14 s. 57 dk. kaldı
Gönderileri
Oyuna girerken sunucu ve veriler yüklendikten sonra 5 saniyelik devam kısmına geldiğinde oyun donuyor ve çalışmayı durdurdu hatası ile kapanıyor.

Bazen oyuna giriyor, ama oyun içinde de aynı hatayı veriyor. Seri mermi atışlarında da takılıyor ve oyun duruyor

2 tane çözüm yolu denedim, dosyaların içinde config ve video adlı dosya içinden 2 tane kod değerini değiştirme gösteriliyordu ancak yine çözüm olmadı.

Uyumluluk yaptığımda da farklı bir sonuç alamadım.

işletim sistemi windows 8, ati radeon hd 4650 ekran kartım var
ilk 10 maçta troller sayesinde 4-1 olan skor 5-5 bitirerek silver V başladım, şimdi silver III oldum. Yavaş yavaş Gold`a ilerliyorum. Gold benim için yeterli bir düzey olacağına inanıyorum.

Direk maviden sonra 2 level olarak mide gank gidiyorum. Genelde kill aldırıyorum. Ardından soloda başarısız olursam 1 dakika kamp kuruyorum. Buradan da kill aldırdığımda rahatlıkla jungle dönüp Yaban alevini kasıyorum. Çok şükür oynadığım oyunlarda bot lane safe oynayıp benim yaban alevi stacklememi bekliyorlar.

oynadığım son 2 oyunda bot lane felaket feedledi. Tanklamaya bile gelmiyor, eriyordum. Neyse zorda olsa seri maçlarını kazanıp Gümüş 2 oldum.
xqwea
Köpeğin burnu değdiğinde nasılda zıplıyorlar

https://www.facebook.com/photo.php?v=636568506381748&set=vb.138926556145948&type=2&theater

1:38 kahkalara boğdu beni
Merhabalar,
Visual Basic 6.0`da proje hazırlıyoruz, datagrid kullanarak oluşturduğum veritabanı tablosunu form içinde komutlarla access dosyasını bağlamak istiyorum.

Ancak hiçbir şekilde ne ders kitabımızda ne de internette bir bilgi bulamadım.

Lütfen sadece Visual Basic 6.0 da kullanılan komutlarla bilgi veriniz.

Teşekkürler.
Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu'nun 20.02.2014 tarih ve 9 sayılı kararı ile belirlenen ve öğretmenliğe kaynaklık eden yükseköğretim programlarından mezun olanlar için geçerli pedagojik formasyon eğitimi sertifika programının, söz konusu yükseköğretim programlarına devam eden lisans öğrencileri için de açılarak;

(a) programın, bünyesinde eğitim/eğitim bilimleri fakültesi bulunan yükseköğretim kurumlarında açılmasına,

(b) bünyesinde eğitim/eğitim bilimleri fakültesi açılmamış yükseköğretim kurumlarının, program açma yetkisi bulunan bir üniversiteyle işbirliği yapmasına,

(c) derslerin, öğrenci tercihleri dikkate alınarak, yükseköğretim kurumlarının imkânları dâhilinde, I. öğretim, II. öğretim, hafta sonu, yaz okulu, uzaktan ve açık öğretim gibi farklı alternatifler dâhilinde verilebilmesine,

(d) sınıf içi uygulama gerektirmeyen teorik derslerin, öğrenci talepleri dikkate alınarak fakülte yönetim kurulu kararıyla, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nden kredi tamamlama şeklinde alınmasına imkân sağlanması için söz konusu üniversitenin yetkilendirilmesine,

(e) 2013-2014 Eğitim-öğretim yılında son sınıfta okuyan öğrencilerin programı tamamlamalarını sağlamak amacıyla, teorik dersleri Açık Öğretim Fakültesi'nde, uygulamalı dersleri de yukarıdaki esaslar (a, b, c) çerçevesinde 2014 yılı sonuna kadar tamamlamalarına imkân sağlanmasına,

(f) 2014-2015 Eğitim-öğretim yılında son sınıfı okuyacak öğrencilerin, programı iki yarıyılda tamamlamalarını sağlamak amacıyla, kayıtlarının yapılarak teorik dersleri Güz döneminde Açık Öğretim Fakültesi'nde, uygulamalı dersleri de yukarıdaki esaslar (a, b, c) çerçevesinde 2014-2015 Eğitim-öğretim yılı Bahar döneminde tamamlamalarına imkân sağlanmasına,

(g) programı talep eden öğrenci sayısı, üniversitelerin kontenjan talepleri ve öğretim üyesi yeterliliği dikkate alınarak pedagojik formasyon eğitimi sertifika program kontenjanlarının, her yıl için Yükseköğretim Kurulu tarafından plânlanmasına,

(h) yukarıdaki konularla ilgili olarak ‘Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programlarına İlişkin Usul ve Esaslar'ı güncellemek üzere, gerekli düzenlemelerin yapılmasına,

karar verilmiştir.

Son sınıf öğrencisiyim, bu formasyona başvurmak için herhangi bir koşul gerekiyor mu? Ales puanı gibi? Yoksa direk almaya hakkımız mı var?
Format atmadan önce C:/Riot Games klasörünü yedekledim ve formattan sonra tekrardan kurdum. Önceden böyle yaptığımda son güncellemeler yüklü olmasına rağmen oyundaki bazı eşyalar gözükmüyor, bende oyunu silip yeniden tüm gece indirmesini beklemiştim.

Bu sefere oyunu silmeye üşenip, Onar seçeneğini seçtim ama saatlerce BIN_0x00000003 dosyasını tarayamadı veya yükleyemedi. 1:04 dakika kaldı gözüküyor ve %99`da.

Belki donmuştur takılmıştır diyerek launcher kapattım ve yeniden açtığımda nalet şey 2000MB+ dosyayı yeniden yüklemeye başladı ve yine BIN_0x0000003 `te takıldı.

Daha önceden bu sorunla karşılaşan var mı? Çözümünü bulan var mı?
Merhabalar,

textbox içine sadece 0 ile 100 arası sayı girdirmek istiyorum.

Textbox`a sadece rakam girilmesi işlemini keypress ascii kodları ile yaptım. Ancak şu anda yapamadığım 10 yazdıktan sonra 1 yazmamı engellemesi.

if val(text1)<0 or val(text2)>100 then
keyascii=0
endif

yaptığım zaman 99 girdikten sonra bir rakam daha girebiliyorum (mesela 2ye bastım) 992 oluyor textbox içindeki ve ardından rakam giremiyorum. Ancak bana 2`yi yazdırmaması gerekli.

Bir diğer sorum ise list1`de listelenmiş elemanları list2`ye aktarırken list1`den o elemanların kaldırılması.

Bu iki soruma cevap verebilirseniz çok makbule geçer. Şimdiden yardım edenlerin elleri dert görmesin.

İyi forumlar...
Önceleri izlemek için listemde bu tarz bir film vardı ancak şimdi filmin adını bulamıyorum bir türlü. 2 gencin bebek nasıl yapılır, hamilelik süreci zamanında ki süreç hakkında film çekilmişti.

Bu tarz bir film hatırlayan var mı?
Merhabalar, spor salonunda dinlediğim bir yeni yıl şarkısı vardı, usb belleği hep alıp kendime kopyalamak istemiştim, ama birileri usb bellek içinden şarkıları değiştirmiş benim de şarkıyı kopyalama çabam boşa gitti.

Şarkıyı bir bayan söylüyor, arada bir erkek eşlik ediyor. Rusça veya Bulgarca olma ihtimali yüksek. Şarkı sonradan teknoya dönüyordu diye hatırlıyorum.

Youtube`da baya şarkı baktım ama garip garip şarkılar çıkıyor.

Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Hakkında
Meslek: Matematik Öğretmeni
Forum İmzası:
Tag Heuer Monaco LS || Tag Heuer Grand Carrera || Samsung 3D Led Smart Full HD 55" ve 40" || HP Pavilion-1241ET || Lenova A7-50 || Sony Xperia X10 || SonyEricsson W810i || Casio Edifice EF-539D-1AV || Casio Edifice EF-550D-7AV || Steelseries 5Hv2 || Microsoft Sidewinder Mouse || Steelseries Qck-Med. MousePad || Zalman NC-1000 || Seagate 3.5" 2TB HDD || Seagate 3.5" 1.5TB HDD || Western Digital 250 GB HDD || Sony Nwz-B172R || Sennheiser Cx200-II || Hp Mini 32GB
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Sony Ericsson
Takım
Beşiktaş
Steam
F7nxau4MbH
Tablet
Samsung Note 10.1
LOL
Riven
Kulaklık - Amfi
Sennheiser
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 641
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 69.771 (Bu ay: 120)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 29 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.