Onbaşı
04 Haziran 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

silinebilir

Merhabalar.

Bildiğiniz üzere bugün YDT (YKS kapsamında yabancı dil alanında üniversiteye girmeyi sağlayan sınav) vardı.

Kendim bir İngilizceci ve güzel bölümler kazanmış ancak üni.yi bitirmemiş biri olarak bugün tekrardan girdim bu sınava.

Son 2 ya da 4 soruydu, süre bitecek diye basan stresten dolayı hatırlayamıyorum, süreyi yetiştiremediğim için boş bırakmak zorunda kaldım. Burası benim kabahatim bahane vs. aramıyorum yanlış anlamayın; ancak, sınavı bildiğiniz yarım saat önceden teslim edip çıkan kişiler vardı. Sizce bu kişiler aşağıdaki hangi kategoriye giriyor?

I. Lanet olsun deyip kağıdı verip çıkanlar
II. İngilizcesi çok iyi olmadığı için her ne kadar hepsini yapsa da yanlış/güvenilmez cevaplar verenler
III. Gerçekten de tüm soruları sağlam bir şekilde çözüp, üstüne süresi artan kişiler


Kendi düşüncenize göre bu seçeneklerden birini seçerseniz, veya kendinize özel bir cevap verirseniz sevinirim. Sınav sonrası biraz gerginlik var üstümde açıkçası, sohbet muhabbet iyi gelir eğer konuya katılan olursa.
Arkadaşlar root, rom falan kurcalarken telefonu haşat ettim. Telefon bootloopa girdi. Çok araştırdım çok uğraştım yabancı forumlardan vs. ancak işin içinden çıkamıyorum. Kaç tane RUU indirdim, aynı sürümdeki RUU olmadığı için hiçbiri çalışmadı. Türkiyedeki RUU'nun birebir aynısı da bulunmuyor. Şimdi ben bu telefonu Mediamarkttaki servise versem yaparlar mı? Donanımsal/fiziksel olarak bir arıza yok, sadece içine fabrika çıkışlı yazılımı atacaklar. Stock rom yükleyecekler falan yani. Bu durumda telefonu tamir ederler mi? Fiyat yaklaşık olarak nekadar tutar? Bilgili birileri cevap yazarsa sevinirim. Telefonun garantisi de var ancak yazılımı bozduğum için para isteyeceklerini düşünüyorum.
Son zamanlarda forumda iyice artmaya başladı, burdan çok güzel küfürler ederdim ama kurallar müsade etmiyor. Vaadettiğiniz parayı kime verdiniz lan bugüne kadar adi köpekler?
Bir derviş, bir gün elinde büyük bir tesbih, yolda yürüyor. Karşısına bir kızcağız çıkıyor. Elinde bir sepet, hızlı hızlı bir yere gidiyor. "Nereye gidiyorsun yavrucuğum?" diyor. "Eşim tarlada çalışıyor, yorulmuştur, elma topladım, ona elma götürüyorum" diyor. Bakıyor, acaba götürdüğünün bilincinde mi diye soruyor; kaç elma var sepetinde? Kızcağız; "bilmiyorum, insan sevdiğine götürdüğünü sayar mı?" diyor. Bunu duyunca elindeki tesbihin ipini sessizce koparıyor derviş.
http://www.youtube.com/watch?v=ltxHQ204mX0

Linkini verdiğim videonun giriş kısmında karikatürler sayfa değişir/aşağı doğru kayar gibi geçiyor, bunu bir video edit programında nasıl yaparız yada fotoğrafları koyduğumuz taktirde bunu bizim için yapan bir site vs. var mıdır?


:D
Hakkında
Konum: İstanbul
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Mesaj Sayısı: 28
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 439
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 57.337 (Bu ay: 53)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 264 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Geri dönüşüm kutusu
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.