T

Yüzbaşı
14 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar elinde Evli Ve Çocuklu'nun 5. sezonunun ve sonraki sezonlarının İngilizce altyazıları olan var mı ? TürkVizyon Çeviri Grubu olarak bu serinin altyazılarını Türkçe'ye çeviriyoruz. Elinde olan bana özel mesaj atarsa çok sevinirim teşekkürler şimdiden
Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin.. Direk soruma geçeyim 4 portlu ethernet modem kullanıyoruz (markası e-con) arkadaşın laptop'unu ağa bağladık ama laptop ağ adresi alamıyor. Özelliklerden otomatik ip al seçeneğini işaretledim ama bir türlü almıyor ya kafayı yiyeceğim
Daha önce yine bu forumda sormuştum bu konu hakkında sağolsun HYP hocam bir adres vermişti ordan kalkınarak bir dersin projesini hazırladım ve dersi geçtim tekrar teşekkürler HYP hocam Projede MatLab programı kullanılarak bazı sinyallerin Fourier Seri katsayıları hesaplanmış ve daha sonra bu katsayılar kullanılarak aynı sinyaller geri elde edilmişlerdir. Bu projeyi açabilmeniz için bilgisayarınızda MatLab programı kurulu olmalıdır. Rapid'e upload ettim inceleyenler olumlu ya da olumsuz birşey söylerlerse kendimizi geliştirmiş oluruz Herkese kolay gelsin Aşağıdaki adresi adres çubuğuna yapıştırmanız yeterlidir

http://rapidshare.de/files/14348942/_leti_im_Elektroni_i.rar.html
Arkadaşlar Matlab bilenlere bir sorum olacaktı naçizane Şimdi benim elimde bir kare dalga var ve ben bu kare dalganın Fourier Seri Katsayılarını hesaplamak istiyorum. Bunun için de haliyle integral almam gerekiyor ama MatLab'ta bu integral için hazır bir kod yok. Bunun için kendim bir döngü yazmaya çalışıyorum fakat onu da yapamadım bir türlü kafayı yiyecem Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba ?

Not=Bu konuyu C++ vb kısmına açmamın sebebi MatLab için bir bölüm olmaması ve MatLab'in C koduyla yazılmuş olmasıdır
bakayım olmuş mu

Not = olmuş
Ya beyler daha önce verildimi bilmiyorum ama aramaya çalıştım arama motoru yanıt vermedi Şimdi ben biligisayarıma ftp server kurmak istiyorum yani bilgisayarımı ftp olarak kullanmak istiyorum. Bunu nasıl yapacağımı hangi programları kullanmam gerektiğini anlatabilecek biri var mı acaba ? Şimdinden teşekkürler yardımcı olanlara
Evet arkadaşlar torrentle ilgilenen arkadaşlar varsa amatör bir forum ama olsun maksat bilgimizi paylaşmak olsun

http://turktorrent.10.forumer.com/index.php

bekleriz
Evet arkadaşlar torrentle ilgilenen arkadaşlar varsa amatör bir forum ama olsun maksat bilgimizi paylaşmak olsun

http://turktorrent.10.forumer.com/index.php

bekleriz
Arkadaşlar bu kitap hakkında bilgisi olan var mı acaba ?

Bu grubu dinlemeyenler varsa kesinlikle dinlesin muhteşemn bir grup. Teknik Death Metal sevenler için birebir

Slaughter Of The Soul albümüne eleştirmenler tarafından 9.5/10 verilmiş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 16 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 389
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 46.544 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.