L

Er
20 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar elimde konyaspor tarafında bulunan Güney Alt kısımdan biletimi hasta olduğum için vermek istiyorum. Fiyatı 50 tldir. İlginenenler mail yolu ile ulaşabilirler...
volkaan2005@gmail.com adresim
Arkadaşlar garip bir soru olucak ama bir türlü çözüm bulamadım. Yakuzinin karşısına Led tv aldım. bilgisayarı ona bağladım , klavyeye poşet geçiriyorum ama su alıyor su altında çalışan kablosuz klavye var mı ? Bileniniz varsa yardımcı olabilir mi?
Arkadaşlar kullandığım monitorumden memnun olmadığım için yeni monitor aldım. Bir çok arkadaşın aksine ne yazıkki araştırma yapma fırsatım olmadı bu yüzden LG IPS 236 V aldım. Gayet güzel çalışmakta ve benim isteklerimi yerine getirmekte olmasına rağmen sorum şu :Ekran Kartım ATI HD7850 ve 1920x1080 destekliyor. Hdmi çıkışla monitorume baglayınca monitorun çerceve kısmı haricinde siyah bir kısım çıkıyor. Kaba tabirle anlatmak gerekirse Windows Ekranı Monitorun ortasında duruyor tam ekran olmuyor. Daha düşük çözünürlüklere getirdiğimde ise tam ekran monitoru kullanabiliyorum. Monitor menusünden ayarla kısmından uğraşmış olsamda ne yazık ki 1920x1080 çözünürlükte bunlar olmakta sebebini bilen arkadaşlardan yardım beklemekteyim.
Şimdiden çok tesekkür ederim .
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 531 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.