B

Çavuş
06 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mrb forum dostları. Sizlere bir konu hakkında danışmak istiyorum. 2016 yılında bir araç aldım o zaman computest ve trimere bakarak almıştım. o zaman zarfından bu zamana kadar aracı kullandım 5 sene. Satlığa çıkardım bi arkadaşla anlaştım fakat o aracın seceresini araştırdığında benden önceki sahibi km düşürmüş. Haliyle satış iptal oldu. Nasıl bir yol izliyebilirim 5 sene geçti ama muayene km ve servis kayıtlarını karşılaştırdığımıda düşürüldüğünü ispatlıyabiliyorum. Hukuken bi yaptırım yapabilirmiyim. ve nasıl bir yol izlemeleyim. Bildiğim kadarı ile km düşürmek artık dolandırıcılık suçuna giriyor ve cazai yaptırımları var. Şimdiden tşk.
Mrb arkadaşlar. Benım 2008 model megane2 aracım var. Şöför kapısı ne hikmetse dün akşamdan beri kilitlemiyor diğer kapılar kilitlendiği halde Şöför kapısı açık. Ama anahtarla kilitlenebiliyor. Açarken ise hiç bi problem yokmuş gibi bütün kapılar şöför kapısı dahil açılıyor. Kapı açık uyarısıda vermiyor bu arada. Bilgisi olan arkadaşlar dönüş yaparsa çok sevinirim.
Mrb arkadaşlar mağlum bahar geldi kışlık lastikleri değiştirme zamanı geldi. Ankarada uygun fiatlı 4 lastik değişim+balans yapan yer varmı bildiğiniz temiz çalışan. Herkese iyi forumlar.
.......
mrb arkadaşlar bir şey danışmak istiyorum. 2012 model opel astra model aracımla kaza yaptım. kaskom 3 gün sonra bitiyor. hemen dosya açtırarak onarıma başlattık. maddi durumlardan dolayı kaskomu yeniletmek istemiyorum. Ustam hasarın onarımı 4-5 gün kadar süreceğini söyledi. sigorta firması onarım bedelini yeniletmesek dahi ödemek zorundadır diymi değerli bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim
Mrb Arkadaşlar dün bir ayakkabıda karar kıldım nıke eastham Gri olan modeli. değerli önerilerinizi belirtir iseniz almam dahada kolaylaşacaktır. İyi forumlar
Mrb arkadaşlar. Benim bi sorum olacaktı 93 model 2,0 motor vectra a kasa aracımı satlığa çıkarmıştım. Gelen bir müşteri bi kaç yere gösterdi bu aracta krank problemi olduğunu ve değişmesi gerektiğini söyledi. Bu arac 2 senedir bende ve aldığım günden bu yana aynı ses performasla kullanmaktayım. Eğer böyle bi sorun varsa nası anlarım. Gerçekten böyle bi sorunmu var yoksa beni aldatarak ucuzamı kapatmak istiyorlar arabamı. bilgilendirir iseniz sevinirm. Birde gerçekten böyle bi sorun varsa kaça patlar. şimdiden tşk
Merhaba arkadaşlar. Benim 93 model opel vectra a kasa gl modeli bi aracım var. Vaktim olmadığından dolayı snayiye gidemiyorum. Antifirizi kendim değiştirmek istiyorum ama radyatördeki suyu boşaltacağım musluğu bulamıyorum bilgisi olan arkadaş var ise cok memnun olurum şimdiden tşk
Mrb Arkadaşlar benim bir sıkıntım var yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim Canon dc 100 model kameram var. 3-4 aydır kullanmıyorduk açmaya çalıştık haliyle şarjı kendi kendine bittiğinden acılmadı. Hemen şarja taktık fakat hiç bir şekilde cihaz şarj olmuyor. Sorun şarj aletinde die düşündük ölçüm yaptım fakat normal değer olan 8,4v veriyor. Acaba sorun nedir. Şimdiden tşk
Merhaba arkadaşlar honda civic 1,4is veya 1,6is yimi tercih etmeliyim yoksa renault megane1 1,4 veya 1,6 sınımı tercih etmeliyim karar veremedim. Benim için öncelikli olan şehir içinde günde ort. 100 km yapacağımdan az yakması ve parçalarının dayanıklı olması bu yüzden değerli görüşlerininzi paylaşırsanız memn-un olurum şimdiden tşk
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 60
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 16.698 (Bu ay: 84)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.