M

Onbaşı
03 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 11 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dealextreme kargo takip no almadım ! Kargoya verileli 21 gün olmuş hala ortada ürün mürün yok kargo nerde o da belli değil.Acaba dealextreme müşteri hizmetlerine nereden yazı yazacaam hala kargom gelmedi ürünüm nerde diye bilginiz vardır umarım ..
İntel DG31PR anakartım var.Ekran kartım Nvidia GEforce 7300 SE/7200 GS ve ekran kartımdandır sanırım ki bir çok oyunu oynatmıyor...Benim anakartıma uygun 200 TL yi aşmayacak makul bi ekran kartı tavsiyesi istiyorum sizden..Bide DDR2 1 GB 667 MHz ramim var..Sizce onuda mı yükseltmem gerek.. İşlemcim Core 2 duo E4500

İŞLEMCİ: İntel E4500 core duo 2
anakart: Intel Pearl Creek DG31PR
ram : 1 gb ram 667 mhz ddr2
Görüntü Bağdaştırıcısı (ekran kartı )nVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS--Bellek Boyutu 256 MB (TurboCache: 512 MB)

sizden istediğim anakartı değiştirmem gerekiyor mu acaba performansı yükseltmem için.... yoksa sadece ekran kartını değişip 2 gb 800 mhz ram taksam performansım epey bi yükselir mi.. ekran kartı ve anakart için tavsiyelerinizi bekliyorum...yada şöyle deyim sizin işlemciniz e4500 olsa ekran kartı ve anakart ne alırdınız bunlardan başka ( çünkü oyunlarda epey bi kasıyo) crysis bile oynatmıyo
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 24
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.809 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.