Yüzbaşı
04 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Her fırsatta oynayan bu arkadaşın adı nedir acaba ???
Bir oc denemesiyle 3D Mark Vantage testi yaptım. Değerler hakkında görüş ve düşüncelerinizi alabilirmiyim ? ;

Edit ; 3d Mark 06 skoru

Arkada 2 adet 80mm egsoz fan var ön tarafta turuncu ile çizdiğim yerde ızgara var ve bir adet 80mm lik fan için yer var. Bu fan içerimi üflemeli dışarımı ???
Overclocksuz bu işlemciyi kullanıyorum. Sıcaklık boşta 44 yük altında 70 i görüyor. Biostan speed fan ve everestten kontrol ettim. Stock fan kullanıyorum. Termal macun sürdüm fan tam olarak oturdu yerine eminim. Bu sıcaklıklar normalmi ?
Bilgisayara restart attığım zaman normal bir şekilde kapanıyor görüntü gidiyor 2-3 sn içinde tekrar açılması gerekirken fanlar çalışıyor fakat görüntü gelmiyor.Kapatıp tekrar açmam gerekiyor. Sorun ne olabilir Nasıl çözebilirim ?
Merhaba 2 adet kingston harici disc var biri 2gb diğeri 1gb. İçinde virüs var zannediyorum. İkisinide kasaya takınca görünmüyorlar. Bilgisayarım özellikler disc yönetimindede görünmüyorlar ne yapabilirim Lütfen Yardım Şimdiden teşekkürler...
Araştırmadan açtım konuyu kusura bakmayın. Fakat acil...

Hatada sölediklerini yaptım ama yinede sonuç alamadım. Ne yapabilirim ?
Başlıkta belirttiğim ses kartını kullanıyorum Vista Ultimate Edition x64 bit işletim sistemim var. Philips 5+1 ses sistemim. Creative in sitesindeki bu driverlardan ikisinide deniyorum fakat bu hatayı veriyor;

Fikri olan varsa lütfen yardım edin günlerdir müzik dinleyemiyorum
İleriki tarihlerde Kız arkadaşımın doğumgünü var ona yüzüklerin efendisin Arwenin Aragorn a verdiği Kolyeyi almak istiyorum. Sizce nasıl bir hediye olur ?
Hakkında
Forum İmzası:
Hapse atılan günlerin hesabı kimden sorulur ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 424
İkinci El Bölümü Mesajları: 21
Konularının görüntülenme sayısı: 13.002 (Bu ay: 237)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.