M

Teğmen
24 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Samsung un yeni çıkan C654 ün B653 ten ne farkı var bilen varmı, çünkü piyasaya daha uygun fiyattan girdi.
Aslında Philps i almaya karar vermiştim, az yansıma yapmasından dolayı fakat, video oynatma özelliklerine baktığımda özellikle MKV formatlarında 100 hz yazmıyor
60 hz ile 50 hz arasında kalıyor. kafam karıştı. Samsung B653 modelide avrupada en çok satan modelmiş. Acaba yansıma konusunda Samsung 653 ün paneli nasıldır. Evim gün boyu ışık alıyor. Hangisini tavsiye edersiniz.

Samsung LE-40B653

Philips 42PFL7674D

bu linklerden bakabilirsiniz
saturn un bu haftaki kampanysında sierra F90 amfi montaj dahil 100 YTL, büyük bir sistem kurmıyacam, sizce bu ürün bu fiyata almaya değermi, bir de otoya montajı nasıl yapıyorlar, arkada bir yerleri kesiceklermi
Aslında Sony ya da Samsung LCD Tv düşünüyorudum ama onlarda 42" bulamadım, sony ve samsung un 40" leride LG ve Philpsin 42 inçlerinden nerdeyse daha pahalı, ve özlleik/fiyat açısından LG ve Philips daha cazip geliyor, 42" arasında tavsiye edebileceğiniz 100 hz bir model varmı

Dsmarttan bekgesel izliyorum, arada sırada da laptobu bağlayıp Blu-ray film izleyecem, bu ölçüleri de ele alırsak ne almalıyım siz ce

Bir sorum daha olucak, Philps in bir modelinde HDTV/Tuner yazıyordu, Şimdi, HD olmayan D-smart alıcımla HD yayınları izleyebilirmiyim böyle bir TV varmı

cevaplarınız için şimdiden teşekürler
PHILIPS 42PFL7864H LCD TV veya LG 42LH4000 LCD TV bu iki üründen hangisini tavsiye edersiniz, teknik özellikler ve fiyat nerdeyse aynı durumda
Aracım arkada 13 cm lik kolon takma yerleri var, ses kabloları da oraya kadar getirilmiş, biraz araçtan performans almak için 13 cm kil bir mid takım takmayı düşünüyorum, belki, anfi ilede besleyebilirim. Fakat, kolon takma yerleri döşemenin altında kalıyor, Döşemeyi de kesmek istemiyorum. Döşemenin altından performansı nasıl olur, twetirları, yanlardan döşemenin üstüne almayı düşünüyorum. Önlerde de 2 adet hertz 13 cmlik RMs hoporler var

- Öncelikle arka döşemeyi nasıl kaldırabilirim
- anfi bağlasam, önlere de bağlamak gerekirmi, gerekirse nasıl yapabilirm
- Anfi bağlamak için aracın bagajında aküden gelen elektrik kablosu varmıdır.
13" lik subwoofers varmı, varsa önerebileceğiniz marka model nedir, nerden bulabilirim, ve nasıl bir anfi ile beslemem gerekir, böyle ufak bir subwooferı
Arkadaşlar, bu linkini vereceğim sitede CREATIVE EP-630 44 tl ye satılmakta, bu siteye ne kadar güvenebiliriz, burdan alışveriş yapan varmı acaba, ben kendilerini aradım sordum, garantili ürün sattıklarını söylediler.

http://www.indirimshop.com/pinfo.asp?pid=572&ref=akakce&v=0.97.7
Sony MDR-NX2 Kulaklık 30 YTL ile 80 YTL arasında değişen fiyatları var. Bu kulaklığı yurtdışından ucuza getirme şansım var. Bu aleti kullanan arkadaşlar varmı, tavsiye edermisiniz. Bu ürünü Sonyericson W580i cep telefonunda kullanmayı düşünüyorum ve Bas lar daha önemli benim için. Alternatif olarak tavsiye edebileceğiniz başka kulaklıkta varmı dır. Teşekürler
http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/mmr-70

Bu aparatı Türkiye den nerden bulabilirim, bilgisi olan varmı acaba
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 147
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 18.505 (Bu ay: 16)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Dijital ve Analog Fotoğraf Makineleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.