Teğmen
04 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ulan yıllardır l2 oynuyorum sait e atıp tutuyorlar tamam hadi adam sahtekar para için server açıyor ulan birinizde açın adam gibi onun yaptıgı gibi serverda oynayak amkk..
Merhaba arkdaşlar ncsoft un lineage2 den sonra lineage eternal piyasa sürmeye karar vermesinin ardından benim aklımda şu soru belirdi

LİNEAGE2 vs world of warcraft

lineage eternal vs diablo 3

lineage2 ve world of warcraft arasında bi çekişme oldu ama şimdi lineage eternal 'in diablo 3 karşındaki iddası nedir görüşlernizi merak ediyorum
Lineage Eternal

Geliştirici: NCsoft
Dağıtıcı: NCsoft
Tür: MMO-RPG
Çıkış Tarihi: Açıklanmadı

NCsoft'un geçtiğimiz günlerde duyurusunu yaptığı Lineage Eternal'dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Ünlü MMO serisi Lineage hayranlarını ikiye bölen Lineage Eternal'dan yeni bilgiler ve 15 dakika uzunluğunda da bir oynanış videosu yayınlandı.

İlk olarak oyunun hikayesini aydınlatan NCsoft ekibi, Lineage Eternal'ın diğer Lineage MMO'larından 200 yıl sonrasını konu aldığını belirtti. Şuan oyunun daha yapım sürecinde olan ekip, oyunun çıkışında daha fazla yenilik görebileceğimizi söylediler.

Yapılan açıklamaya göre Lineage Eternal'ın yapımı, 3 seneden beri gizli olarak yürütülüyor ve oyunun yapımı 80 kişilik bir ekibe emanet. Ayrıca yapımcı ekip, Lineage Forever isminde farklı bir projelerinin olduğunun da haberini verdiler.

Oyun içi detaylara da inen yapımcı ekip, şimdilik oyundaki sınıfların Warrior, Sorcerer ve Archer'dan ibaret olduğunu, oyunun çıkışına iki ya da üç sınıfın daha ekleneceğini söylediler. Ayrıca, haritalardaki öğelerin dövüş sisteminde büyük önem arz edeceğini de eklediler. Zaten bunu aşağıdaki videoda da görebileceksiniz.

Lineage Eternal'ın yeni kamera sistemini beğenmeyen kişiler "Smart View" sisteminden de yararlanabilecekler. Bu sistemle birlikte Lineage II'deki kamera açısına yakın bir kamera açısı elde edilebiliyormuş.

Lineage serisinin bu kadar büyük bir kitle edinmesindeki en büyük sebep olan PK sistemi, Lineage Eternal'da köklü bir değişikliğe gidiyor. Bu konu hakkında bir aydınlatma yapılmadı.

2012'nin ikinci çeyreğinde Kore'deki beta testlere başlayacaklarını dile getiren ekibin oyunu Xbox 360'a veya Playstation 3'e port etme gibi bir düşünceleri yok. Son olarak NCsoft, Lineage Eternal'de ilk olarak kullanacağı "Drag-and-Hold" combat sisteminin düşüncesini rakiplere kaptırmamak için şimdiden patentini aldı.

Bütün bu bilgilerin yanı sıra Kore'deki G*Star fuarında Lineage Eternal için 15 dakikaya yakın uzunca bir oynanış videosu yayınlandı. Videoda bu sınıflardan teker teker bir oynanış kısmı yer alıyor.
http://www.youtube.com/watch?v=sCdbdsFgNGI
Arkadaşlar bildigimiz gibi bu forumdaki herekez nerdeyse l2yi sevgilisinden bile çok seviyor. ama artık şunun farkına vardık üst üst e gelenler client ler bizi bezdirdi çogumu sevdamızdan uzaklaştırdı ben bunu bi devlet meselesi gibi görüyüorum artık ortalık malı gibi olup o serverdan bu servera interludemi kamel mi hellbound mı gracia part 1 part 2 final sonra epilogue sonra freya şimdide goddess of destruction bune baba bide o 3 part halinde çıkcaganı düşünürsek l2 napıyor böle eywallah yenilik olurda bunlar işin içine resmen sıçtı l2den soguttular hepimizi birde türkçe muhabbeti çıktı al bide burdan yak l2 çocuk oyunu degilir l2 online oyunlarda bi devrimdir lütfen işin içine gittikçe sıçılmasın.
Arkdaşlar bugun korea l2 oyuncularının her sene lineage2 tarafından hediye aldgını duydum ve moralim bozuldu:D işte aldıkları bazı hediyler

Merhaba arkadşlar goddess of destruction client çıkmasına az bi süre kala hatta bazı oynayan arkaşlarımız var orjinal eu server daha geçmedi neyse konumuza dönelim goddess of destruction 3 böüm halinde hazırlanmış ve lineage3 çıkmadan önce map olarak gelecek son halini buldum ve map nerdeyse 2 katını çıkıyor Aden gracia arasında bir savaş çıkackmış neyse uzatmadan büyük yenilikler bizi bekliyor Sabırsızlıkla bekliyorum

Arkadaşlar dört gözle beklediginiz filimler nelerdir =?

Benim şahsen = The Raven schalock holmes ve rüya larıma bile giren the hobbit
Arkadaşlar süper bi c4 serveri buldum be sizinle paylaşmak istedim c4 server özleyenlere kesinlikle tavsiye olur

EXP : 25 - SP:25 - SPOIL:7 - QUEST:3 - ADENA:50 - ITEMS:5
-Cliente C4
-L2 OFF
-GM SHOP
-Quest de primer cambio de clase: Quest/Adena
-Quest de segundo cambio de clase: Quest/Adena
-Quest 3er cambio de clase: Quest/Adena
-Sub-class: Acumulativas (Via Npc)
-Sub-Class: Balance
-Sub-Class NPC que te hace sub solo con 2 items que se venden en el GMSHOP
-Skilles de 3ra clase de 1 sola sub
-Nobless Quest: Quest/NPC
-Enchant: Safe 3
-Armor Zukki
-Weapon Zukki
-Armor Titanium
-Olimpeadas Retail (100% Originales)
-Geodata 100%
-Full Skills C4
-Buffs Profeta - Dances y Songs 1Hrs
-NPC BUFFER Completo (Buff de profeta - dances - song y otros)

Detaylı bilgihttp://www.l2zukki.com.ar
Arkadaşlar bildiginiz yada oynadgınız güzel gracia final server varmı ? varsa yönlendirirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar bugun can sıkıntısına dolaşıyordum l2loyal sitesine girdim ve yeniden açılacagını ögrendim ve şaşaırdım saitx tarafından değil başka birisi tarafından ne hemen hemen server aynı olacakmış sizce nasıl bi server olur player patlaması yaşanırmı

http://www.l2loyal.com/ bilgi

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 119
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 8.201 (Bu ay: 103)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.