V

Çavuş
10 Aralık 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar, Android N dev. sürümünü GM 5 Plus'a kurabilecek miyiz, destekleyecek mi 4G gibi 5 Plus'ta?

Şu an desteklememesi saçma değil mi sizcede?
Arkadaşlar elimde Asus'un eee pc 1001ha modeli bulunmakta. Netbook a format atamıyorum. windows7 yi flash belleğe güzelce yükledim. bios tan firstBoot olarak flash'ı atadım.

Olması gereken pc ye reset atınca flash'ı görüp formata başlaması. Ancak formata başlamıyor. Flash bi türlü boot olmuyor. Bu flashı Acer laptop'ımda boot ettim. yani flashta problem yok.

Ne yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler..
Arkadaşlar hem lga775 olup hemde crossfire yada sli yapabileceğim çift PCI-EX slotlu anakart var mıdır bildiğiniz ?

şimdiden teşekkürler...
Arkadaşlar Acer G243HQ monitörü Xbox360'a bağlayıp 1080p çözünürlüğünü seçtiğimde tam ekran hiçbir sorun yok ama bilgisayara bağlayıp 1920*1080'i seçtiğimde ekranın kenarlarında boşluklar oluşuyor. 2 parmak siyah alan oluşuyor. Ekran kartı 4830.
Bunun nedeni nedir ve nasıl çözebilirim?
Arkadaşlar ben yeni işlemci fanı aldım cooler master. Fan hızı max. 4200 devir. Benim elimde dandik bi termal macun vardı ve fazla sürdüm
galiba her neyse fan tam güç çalışıyo. adam akıllı bi termal macun alsam ve düzgün sürsem fan hızı düşer mi? yoksa sürekli max. seviyede mi çalışacak? Cidden 4200 devir çok rahatsız ediyo...
Arkadaşlar ben Airties 6271 modem var. Hiçbir ayar yapmadan Xbox'ı modeme bağladım. Test et deyince modemi görüyo, internet var diyor ama Live'e bağlanamıyor. MTU 1364 sorunu veriyor. Live'e nasıl bağlanabilirim detaylı olarak anlatabilir misiniz ? Bu işlerde acemiyim de.... Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar ben çift katmanlı verbatim boş dvd aldım Forza 3 'ü yazmak için. Yazma işlemi sorunsuz tamamlandı ancak doğrulama bölümünde
hata veriyor. Oyunu Xbox'ta oynadım 10-15 dakika hata vermedi ama kıllandırıyo insanı. Acaba DVD yanmış mıdır?
Arkadaşlar Ben bu harici DVD yazıcıyı almak istiyorum ama bir sorum var. acaba bu harici dvd yazıcı çift katmanlı dvd yazabiliyor mu? Ürünü internetten alıcam da sakatlık olmasın diye soruyorum. Dalga geçmeyin :))))

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-sdrw-08d1s-u-sdrw-08d1s-u-8x-harici-slim-dvd-yazici/productdetails.aspx?I_ID=37741
Arkadaşlar bende Creative A500 5.1 ses sistemi var. Bu ses sistemini sadece bilgisayara bağlanmak üzere yapmışlar. Ben bunu aldığım birkaç aparatla DVD'ye bağlamayı başardım ancak Xbox'a nasıl bağlıycam onu bilmiyorum. İnternette bir aparat gördüm Xbox'ın AV girişinden takılıyor ve bir kırmızı bir beyaz olmak üzere iki giriş imkanı veriyor. Ne şanssızlıktır ki bende Xbox'ı Tüplü TV'den oynuyorum. Bu ses sistemini Xbox'a nasıl bağlayabilirim ?
Arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce Xbox 360 aldım ve tüplü TV'de oynuyorum. Şu Pal Settings'e kafam takıldı. Ben iki aydır ''PAL-60'' ayarında
oynuyorumda PAL-60 ile PAL-50 arasındaki fark nedir ? Bu konularda acemiyim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 183
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 82.399 (Bu ay: 161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.