E

Çavuş
18 Kasım 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Kullanan veya bilen varsa onerir mi acaba?
Merhaba arkadaşlar. Telefonumda;
2.3.4
I9000XXJVR
2.6.35.7 yazılım bulunmakta ve bunu yükseltmek istiyorum. Daha önceden 3 tuş problemini çözdüm ve ODIN'den attım bu romu. Bunun üzerine en stabil Rom nedir ve nasıl kurmam gerekiyor?

Yardım ederseniz çok sevinirim, forumu okudum fakat her kafadan bir ses çıktığı için emin olamadım.

Yatastan aldigim yataklarin, soz verilen teslimat tarihinde hala uretilmemis oldugunu ogrendim. Bunun uzerine teslimat 1 hafta aksadi bir sey demedim. 2 gun once aranip 31 agustosa teslimat tarihi verdiler, fakat bu gun tekrar aranip teslimat yapilamayacagi soylendi. Paranizi cope atmak istemiyorsaniz sakin yatasa ugramayin. Sekiyet var sitesindeki sikayetlerin hepsi dogrudur. Ha oldu da yatas alacaksaniz, istanbul viaport subesinden kesinlikle ve kesinlikle uzak durun. Su anda telefonlarima cikmiyorlar ve siparis iptali yapmiyorlar. Boyle ciddiyetsiz, boyle yalanci, malini satana kadar boyle uckagitci bir firmaya rastlamamistim daha once. En guzel referans kullanici yorumlaridir, siz de lutfen beni dinleyin ve yatastan kosarak kacin...
Lvl 60 Wisard vardır. Uygun her türlü takasa açıktır. Kutusunda 1'er wow ve diablo guest pass dışında herşey tamdır. Takas dışında pazarlık payı mevcuttur. Hayırlı alışverişler dilerim... Fiyat 369 TL
Merhabalar,

Az buçuk bulutlanma, ışık sızması çok derdim değil. 3D, DLNA, web brower, wi-fi, lag, flash hiç derdim değil. Tek olmazsa olmazım motion flowun akıcılığı. Görüntüde ufakveya büyük bir nesne akarken takılma, frame atlama, çözünürlük düşmesi, görüntünün kasması olmayacak bir tv arıyorum

Bu doğrultuda 40" ve üstü hangi tv'yi önerirsiniz tecrübelerinize dayanarak? Forumu bir kaç senedir takip ediyorum fakat istediğim kriter üzerinde duranı fazla görmedim. Bütçe maksimum 3000 civarı.

Haydi üstadlar, bilgilerinizi esirgemeyin, bekliyorum önerileri
Ses sistemi toplayacağım için satıyorum. yanında tonla yedek parça, kayış, dişli verilecektir. Verileceler;

--mugen seiki mtx3 şase

http://www.evild.com/wegottaracing/mtx3/small/DSC00263_s.jpg

--evo 3 40.000 rpm racing motor, rodajı yapılmıştır, çok az kullanılmıştır

http://www.nitro-rc.co.uk/radio-controlled-model/Picco-P1-R-EVO-3--12-High-Performance-Engine.html

--ninja egzost

--Futaba 3pk kumanda

http://www.ebay.com/itm/FUTABA-3PK-SUPER-TRANSMITTER-ONLY-3PKS-/280714491823?pt=Radio_Control_Parts_Accessories&hash=item415be337af#ht_1988wt_1037

--yedek parçalar

--bmw m5 touring kabuk

internette araştırırsanız hepsine istediğim fiyatın düşük olduğunu göreceksiniz. kullanmaya fırsatım olmuyor çalışma tempom yüzünden. istediğim fiyat 600 liradır. ciddi düşünen olduğu takdirde detaylı fotoları koyabilirim.

alpine ana ünite, sıfır hsk veya ampli ile takas olabilir. üzerine fark verebilirim ürüne göre...
Merhaba arkadaşlar,

Abim libyadan Galaxy S getirmişti fakat ben bir türlü bağlanamıyorum Android markete. Google accountumla da eşleşmiyor. Başka yerlerde okuduğuma göre fabrika ayarlarına geri döndürüp tekrardan mail tanımlama yapılıyormuş, bu mümkün mü acaba? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, inanın fabrika ayarları dışında herşeyi denedim, son çare olarak ROM'a format düşünüyorum :)
Merhaba arkadaşlar,

Laburatuvara alınacak bir bilgisayar bu ve arada biz de oyun oynayacağız bu sisteme nasıl eklemeler çıkarmalar yaparsınız ve buna alternatif 3500 liraya kadar intel sistem tavsiyeniz neler olur?

24 saat açık, data collection için kullanılacak ve virtual box'a 32 bit kurulacak. Bu yüzden 16gb ram de koyabilirsiniz.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

Bilgisayarı açtığımda hiç bir görüntü veya ses gelmeden güç kesiliyor. 1000 Wattlık güç kaynağı var ve sorun ondan değil. Ramleri ve hdd'ları teker teker denedim. Anakartın 8 pinlik güç girişini de denedim fakat sorunu çözemedim. Açma düğmesine bastığımda hdd, cd-rom, ekran kartı, anakarta güç geliyor ve görüntü gelmeden gidiyor. 2-3 saniye sonra hiç bir şeye basmamama rağmen güç geri geliyor ve tekrar gidiyor. Bu sorunun kaynağı veya çözümü hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
Merhaba arkadaşlar bende 1 senedir 2650et var. laptop zaten baya kötü tasarlanmış. ekran kartı ile işlemci aynı yerde. bu nedenle laptopun sol tarafı hiç oyun oynamamama rağmen hep 50-60 derecelerde geziyor. bunu önlemek için thermaltake soğutucu aldım ve hep onunla kullandım. ancak son 1 aydır laptop müzik dinlerken bile takılmaya başladı. önce ekranda şeritler çıkıyor. sonra ekranın rengi soluyor. sonra yavaş yavaş müzik takılmya başlıyor ve herşey donuyor. sorunun donanımsal olduğu çok açık çünkü laptopu yeniden başlattığım zaman dahi (biostayken) kitlenebiliyor.

acaba bu probleme bir teşhis koyabilecek biri var mı? daha önce hp teknik servisi ile uğraşmış olanlar varsa ne tarz süreçlerden geçeceğimi de söylerlerse sevinirim?

şimdiden teşekkürler..
Hakkında
Forum İmzası:
Gigabyte 990FXA-UD3 - AMD Phenom II 965 - Gigabyte R685OC - G.SKILL RipjawsX 1600Mhz 8GB - High Power Absolute 850W 80+ - SAMSUNG HD502HJ - 3R SYSTEM R460Li
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 5 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 104
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 10.093 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.