Teğmen
06 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
pc de otomatik dns ayarlarını sesince pc internete bağlanmıyor, dns ayarlarını elle girince internete bağlanıyor unun seebi ne olabilir sizce.
pc mde facebook ve diğer sitelerde flv videoları izleyebiliyorum ancak tam ekran yaptığımda ses var ama görüntü yok siyah ekran çıkıyor.Flash playeri güncellemem rağmen sorun devam ediyor.İşin ilginç tarafı bu explorer ve mozillada yapıyor, chromede sorun yok sizce sorun nedir, teşekkürler.
Pc ye win 7 ultmt kurdum yalnız sistemde explower yok yüklenmemesi, aynı dvd den çok pc ye kurulum yaptım böyle bir sorunla karşılaşmadım.Explower neden yüklenmez.
Arkadaşlar xp işletim sistem bilgilerini usb flash belleğe kopyalama proğramı gerekiyor bu konuda yardımcı arkadaşımız varmı.Formatı usb den atacağım ama normal kopyalama ile olmayacağını sanıyorum ki öyledir bu konuda aktarma proğramına ihtiyacım var, ş,md,den teşekkür.
arkadaşlar pcyi açtığımda "Usb device over current status detected, system will shut down after 15 seconds"hatası alıyorum ve pc kapanıyor.lütfen yardım edin ne yapmam lazım
Arkadaşlar pc kapat komutu aldığı halde neden kapanmayıp tekrar açılır, pc bir türlü kapanmıyor.
hdd ikiye bölmüştüm Dosya sistemi ntfs di ama ne olduysa hdd nin yarısına giriş yapamıyorum(erişilemz yada bozuk) diyor işin ilginç tarafı ise dosya sistemi ntfs iken RAW olmuş aca bu ulaşamadığım bölüme nasıl ulaşırım önemli bilgilerim vardı.
arkadaşlar pc masa üstü 1024x768 iken kapatıp açıldığında 800x600 a dönüyor
tekrar deneme yaptığımda işlem aynı bir türlü 1024x768 de kalmayıp 800x600 dönüyor.
elimde 2 si SD,2 si DDR ram slotlu pc var bu pc 256 mb 133 mhz sd ram ile çalışıyor, pc yi DRR ile çalıştırmak istiyorum fakat anakart ddr 266 mhz desteklermi.?
Arkadaşlar bu sıralar pc mde masa üstündeki film dosyalarına sağ tıkladığımda hep hata raporu veriyor ve kitleniyor hata raporu gönderirsem belirli bir zaman sora düzeliyor ama rapor göönderme dediğimde pc kitleniyor normal aç dediğimde sorun yok acaba nedir sorun.Hata raporu iptal ettim ama bu severde hata oluştu kapatılması gerekiyor diyor ve aynı........ işlemler.
Hakkında
Meslek: serbest
Forum İmzası:
uskan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 11 yıl
Mesaj Sayısı: 145
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 150
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 82.535 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.