T

Çavuş
04 Haziran 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
selamlar.
excel tablomun içinde iki ayrı veri kopyaladım.solda 3 sütun ve hemen yanında 3 sütun var.bunlardan sağdaki veriler daha fazla.soldaki verileri sağdakilerin içinden bulup sağdakinin son sütunundaki veriyide ekleyerek yeni bir 4 sütunlu tablo hazırlamak istiyorum.ekte örnek bir tablo kopyaladım.şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar arabamın sigortası 2 yıldır yapılmıyor.arabayı satacağım ama alacak olan kişi yeni sigorta yaptırırken iki yıldır sigortası olmadığı için cezalı olarak mı yaptırır sigortayı.yoksa normal tarifesi neyse ona göre mi yaptırır.aydınlatırsanız sevinirim.alacak kişiye zarar vermek istemem.
selam arkadaslar.asrock 478-i865 anakartım var.ne yaptıysam ramlarda 266 mhz.üzerine çıkartamadım.dual ram çalışıyor.değişik marka denedim.hepsinide 266 çalıştırdı.kutusunda ve kitapçığında 400 max yazıuyor ama bios tada ram frekansına mudahale ettirmiyor.yani menu aktif değil.sürücüsü düzgün yüklendi.hatta bios güncellmesi de yaptım.işin içinden çıkamadım anlayacağınız..fikri olan varmı acaba.
Hakkında
Meslek: Bilgi İşlem
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 91
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.428 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.