V

Teğmen
05 Ekim 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadasşlar windows live messenger 2009 sürümünde windows vistada oturum açma bilgileri ( msn adresimizin adıyla saklanan dizin ) hangi dizin altında oluyor bilen varsa lütfen yazsın...
merhaba arkadaşlar 500 - 550 TL ye kadar bir makina alıcam..
NIKON COOLPIX P5100 bu makina için önerilerinizi ve görüşlerinizi alabilirmiyim.
veya başka makina model kullandığınız, duyduğunuz olabilir..
şimdiden teşekkür ederim.....
Arkadaşlar 800 ytl bütçem var lg 903ta alıcam sanırım, tavsiye edermisiniz? Alyyazıda falan sorun varmı?
Arkadaşlar 700 YTL ye kadar bütçem var ilk ses sistemim olacak Yardımcı olurmusunuz? Sistemde şunları kullanmak istiyorum:

1- Divx lerimi sorunsuz ( altyazılarda sesde ) 5.1 izlemek istiyorum.
2- uydu alıcım dreambox 500. tv de 5.1 izlemek istiyorum. seneye dreambox 8000 alıcam hdmi çıkışlı bu yüzden ileriye dönük bir sistem olması lazım.
3- MP3 leri Radyoyu aynı şekilde dinlemek istiyorum.
4- USB giriş olmalı bu girişden hem flash bellekten film hemde HDD bağlayıp filmleri izleyebilmeliyim
5- Komik gelebilir ama mikrofon girişi olan bir cihaz olursa süper olur veya karaoke.

SORULARIM
1- Hazır sistemmi almalıyım igilendiklerim: sony dav dz660 - samsung ht-tz215 - LG leride beğeniyorum?
2- Yoksa iyi bir divx-dvd player+amfi+kolonmu? ( SONY HT-DDWG800 2 HDMI çıkış 1 HDMI giriş ve HDMI geçişli LPCM ) bu LPCM ne demek bilmiyorum
3- Bazı sistemlerde hem hdmi giriş var hemde hdmi çıkış var bölemi olmalı yoksa 1hdmi 1 optik yetermi?
4- Eğer hazır sistem önermiyorsanız iyi bir DIVX Player önermeyi unutmayın..

MEVCUT SİSTEM

PANASONİC TH-PX80E 42"Plazma 3HDMI giriş -Optic çıkış, scart girişi
dreambox 500 rca ve scart çıkışı var. birde dışa doğru çıkık kare biyer var arkasında
şu linkte resmi var bakabilirsinz http://www.uydustore.com/pinfo.asp?pid=172
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 131
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.940 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Android Telefonlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.