Çavuş
26 Eylül 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Konuyau sürekli takip ediyorum. Ne kaçırıyorum anlamadım :) bu ürünü nasıl bu fiyatlar ile kargolanıyor. VErgisini falan mı veriyorsunuz abi nedir bunun işi bir yardım lütfen :)
Merhaba,

Ses sistemi konusunda pek fikrim yok. Müzik kalitesinden de anlamam buyüzden bu konuda çok zorlandım.(Fotoğrafçılık ile ilgili bir konuda her türlü destek olurum :) ) Bir akrabam yaklaşık 50 m2 lik bir cafe açıyor. Canlı müzik veya yüksek sesli bir müzik olmayacak. Amaç insanlar çaylarını kahvelerini yudumlarken sohbet ederken arkadan hafif az sesli müziklerin çalınması. Müzik yayını pc den yapılacak. Bu durumda 5+1 ses sistemi mi almak yeterli olur veya bakıyorum duvar tipi hopalörler var bunları alıp direk bağlayabiliyor muyuz veya amfi mi gerekli? Mümkün oldukça uygun fiyatlı bir sistem sizce nasıl kurulabilir?

Tüm cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
Merhaba Arkadaşlar,
Yurt dışı kayıtlı/kayıtsız iphone 5 alırken nelere dikkat etmeli?
Avrupa da menşeili diyorlar burada garantisi 1 yıl geçiyormuş doğru mudur?

Yardımlarınız için teşekkürler,
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun zamandır kullandığım Acer laptobum emekli oldu. Sizlerin yorumları bilgileri benim için önemli sizlere danışmadan almak istemedim. Acer'dan oldukça fazla tiksindim servis konusu burnumdan geldi.
-Kalın ve ağır olmayan artık taşıyabileceğim
-Donanımsal olarak photshop ve yazılım programlarını akıcı bir şekilde kaldırabilecek,
-Plastik kasa olmazsa iyi olur,
-çok fazla ısınma sorunu yaratmayacak,
-servis konusunda pçok baş ağrıtmayan
-1500 ile 2000 arasında bir laptop için tecrübelerinizi paylaşırmısınız.

Teşekkürler,
Kaportasında hiçbir çürük yoktur orjinal değişensiz bir araçtır, daha orjinal taban halısını dün değiştirdik ne bir çürük ne bir pas çıktı, zaten anlayan birileri gelince görürler demek istediklerimi, motoru yorgun değildir yaklaşık 500 tl masraf yapılarak bijüleri, kabloları, disribitörleri,karbirötörü, birinci sınıf yağı, filtreleri sıfırları ile değiştirilmiştir. 2010 model üzeri araç alınacağından ötürü satılıktır. Muayenesi Aralık ayının ortasına kadar vardır,

Uzaktan kumandalı merkezi kiliti, alarm, çocuk kiliti, ön camlar otomatik,teyip, aracın herşeyi çalışır durumdadır, Kısaca temiz sorunsuz çalıştırıp binmek isteyenler arasın.

FOTOĞRAFLAR : 09 Nisan' da güncellenmiştir.

Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Pazarlık Vardır.

ilk eklendiğinde foto yoktu . Fotoğraflar 9 Nisan'da eklenmiştir.
merhaba arkadaşlar
iş yerinde bulunan güvenlik kameralarını evdeki bilgisayarımdan da izlemek istiyorum normalde iphone dan bunu yapabiliyorum fakat pc den yapamadım netten araştırma yaptım modemin nat ayarlarından ip ve port değerlerini girin diyorlar ama evdeki modem den mi yoksa iş yerinden mi yapıcaz bu ayarları tam anlayamadım. dvr kayıt cihazı kullanıyorum statik ip adresimde var sizce ne yapabilirim yarımcı olursanız sevinirim.
merhaba arkadaşlar wordpresste yazılarımı duzenlıyordum birden sıraki yazıma girerken " yetkiniz yoktur veya yazı silinmiştir" gibi bi hata verdi. sonra yazılar görünüyor fakat yayınlanmış yazıalra giriyorum boş ama yanında kaç yazı varsa sayısı yazıyordu. şuan itibari ile sitemde hiç yazım görünmüyor bu saydıklarım dahi yok :(. yeni yazı eklmeleye çalıştığımda artık yayımla sekmesi yok onun yerine incelem için gönder yazıyor :( ne yapıcağımı bilemedim. lütfen bir fikir verin :(.
www.lezzetligunler.com

Burada amacımız bizim gibi zamanla yaptıklarından gittiği yerlerden sıkılanlar ve yeni lezzetleri arıyanları için sosyal bir alan oluşturup bilgilerimizi paylaşmak.Umarım bu amacımıza ulaşarız. Burda bulunanlar sıkılmadan zevkli ve seviyeli sohbetler yaparak yeni lezzetleri bulur ve günlük planlar oluştururken nereye gitsem, ne yapsam gibi sorulardan sıkılmadan, vakitlerini kararsızlıkla doldurmadan günlerinin lezzetli olmalarını sağlar. Bu sorunlarla müzdarip olan herkesin katkıda bulunarak bu amacımıza ulaşmamıza yardımcı olmayı düşlemekteyiz.
Gününüzün lezzetli geçmesi dileğiyle.

Herkes yazar olabilir görüşlerini gittikleri yerleri paylaşıp bizlere lezzetli zamanlar geçirmemizi sağlayabilir.

Görüşlerinizi bildirmenizi umarım.
merhaba arkadaslar
benımde bir kac aylık bı 5920 816 modelim war. son bırkac haftadır arada touchpad sorunu veriyordu yukarı asagı saga sola cekemıyorum sayfaları. dıger seylerı calısyor. ama bu artık son bır kac gudnur her pc yi actıgımda bıraz sonra bu hatayı werıp tum zevkımın ıcıne edıyor. aynı sorunu yasamıs cozmus olan yada bi fikri olan varmı acaba. lutfen bi el atın :(
merhaba arkadaslar Acer Aspire 5920G-814G16Mn deki tablet pc olayı nedir bi fkiriniz warmı tablet kalemi takılıyormus galiba bu konu hakkında bilgisi olan varmı ?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 100
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 17.377 (Bu ay: 139)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.