Teğmen
23 Ağustos 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Philips 2012 4000 & 6000 serisi hk paylaşımlarınızı bekliyorum. 2012 yılının f/p tv leri olurlarmı acaba?
Slm... 2012 model Philips 4000 & 6000 serisi tv almayı düşünüyorum. Fikir verirseniz sevinirim.
ios5 güncellemesinde sahibinden app si açılıyor fakat 5 sn sonra kapanıyor! Bilgisi olan varmı arkadaşlar!
merhaba Arkadaşlar sbsetings i kurdum. Activatör ile yukardan aşağı olarak sectim. Alttaki resimde görünen arama ikonunu sildiğim halde her sorguda sbsetingste konuşma yapmadığım halde yeniden ekrana geliyor(sanki habersiz arama yapıyor gibi) . Huylandım bir kere!! Bilgisi olan anlatabilirse sevinirim. Teşekkürler...

merhaba arkadaslar;
iphone4 te zip li dosyalari nasil acabilirim. Kullanabilecegim bir program varmi. Tsk.
yardim lutfen
slm 3 gün önce 30 eylül de faturalı telsim hat aldım 05422377748 satıcıya GPRS hattının actırılmasını istedim ok dediler aksam üzeri hat acıldı. Kafama takılan sey: satıcı dediki 10 milyon gprs hat ücreti+5 milyon sabit ücret+ faturalı hat ücreti(ceptocep acılmıs müsteri hiz.ögrendim)+vergiler vede konustugum kadar fatura edilir dediler.ben 10+5 milyonu anladımda ceptocep hat miktarını anlamadım
bir daha iceri girip soramadım saf olmayalım diye??????? bilenler yardım etsin lütfen ilk ay ne kadar fatura gelecek??tşk
slm arkadaslar! dün 30 eylül de telsim hattımın GPRS ini actırdım bu gün 1 ekim de T65 le kullanmaya basladım. BURSA merkezde GPRS mükemmel nerdeyse internetten CS oynaycam ping 80-100 arası degisiyor saat 13:00 itibariyle
Telsim müş.hiz.aradım bana da 31 ekim e kadar sabit ücret uygulaması nın devam edecegini söylediler. Bilginiz olsun istedim
TV-OUT cıkıslı ekran kartı(Agp8X) alacam. Ama 55 Ekran AİWA Dijital Düz Ekran TV mde en güzel ve sorunsuz en iyi görüntüyü hangi ekran kartın dan alırım. Tv Avrupa modeli 8 sistemli 2 scart ön panel s/video in/output mevcut stereo.
İlk defa TV OUT kullancam yardım ederseniz sevinirim.Tesekkürler okudugunuz icin.
Hakkında
Meslek: ELEKTRONİK
İlgi Alanları: PC,PLC,CNC sistemleri
Forum İmzası:
📲 : 532 4929654
Forum İkinci El İmzası:
📲 : 532 4929654
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 194
İkinci El Bölümü Mesajları: 88
Konularının görüntülenme sayısı: 14.602 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.