E

Onbaşı
20 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar Benim Bir Sorum Olacaktı Yardımcı Olursanız Sevinirim...

Sistemime Ati Radeon X550 Ekran Kartını Çıkarıp Gforce 7600 GT taktım Fakat Pc Zaman Zaman kapanıyo..Yani Oyuna Girerken Veya Bir İşe Kalkışırken Kapanıyo Açılmıyo...Bileşenleri Söküp Tekrar Bağladığımda Açılıyo ve yine oyuna girince kapanıyo..

Sistemim ;

Foxconn G31MXP serisi Anakart

1GB DDR2 533 ram Vdata

Yeni Ekran Kartı GForce 7600GT

İntel P4 3.0 Ghz İşlemci

400W PowerX Güç Kaynağı

Sizce bu Problem Ram Ekran Kartı Uyuşmaması gibi bişe olabilirmi...Yardımcı Olanlara Şimdiden Tşkler
Myphone dream marka cep telefonu almayı dusunuyorm.Kullanan arkadaslar telefonlarından memnunlar mı?verilen paraya deger mi?telefon hakkında bilgi werirseniz sewinirm
merhaba arkadaşlar

bende p4 630 3.0Ghz işlemci var ve anakartım yandı...

bu işlemciye ve Radeon x550 ekran kartına uygun bir anakart tavsiyesinde bulunursanız sevinirim..

Asrock Lga 775 i denedik olmadı işlemci ile uyuşmadı sanırım...

varsa tavsiye memnun olurum teşekkürler..
arkadaşlar bende p4 3.0ghz işlemci var ve anakartımda intel hangisi olduğunu tam bilmiyorum...
anakartın 12voltluk girişi yandı power girişlerinden küçük olan ve pc çalışmıyo..

lga 775 asrock anakart sipariş eettim ve oda açmadı...bu işlemciye uygun anakart yenilerden hangisi olabilir veya ikinci el bu işlemciye uygun anakart nasıl bulabilirim bana anakart önerecek olan varmı..
Evet arkadaşlar geçen sene orda acemiliğimi yaptım ve cok cok rahat eglenceli günler geçirdim sorun yanıtlayım... herşeyi ama herşeyi
Arkadaslar msni acabiliyorum ama internette bir sayfaya girdigimde genelde giremiyorum.Format atıyorum olmuyo bi süre sonra tekrar baslıyor,kasper sky ile tarattım bişey bulamadı sadece sistem volme infomationsları görüyo.hard diskimde 3 bölüm öenmli dosyalarım var biçimlendiremiyorumda E ve D yi kafayı yicem nette takılamıyom adam gibiBaska bir bilgisayar aynı modemden girince onda sorun yok ama ben giremiyorum özelliklede gündüzleri aslında D ve E hardisk bölümlerimden süpeleniyorum orda bir virüs olmasından onu nsl bulabilirim yada baska bi care varmı yardımcı olursanız sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 70
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 7.583 (Bu ay: 84)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.