J

Çavuş
13 Ağustos 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 6 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar sırnak tayınım cıktı..ktm ıcın dıyarbakır a verdıler ama ben ucakla mardın bıletı almıstım ne olacak sımdı
arkadaslar pasoyu aldık sımdı bu 85krs olması ıcın kac para yatırmamıs lazım karta???
beyler bayanlar canlı parada 6cı soruya kadar 800.000 ile gelen kardeslere ne oldu sonra bılen varmı
selamlar..ben gungorende oturuyorum..yarın yedek subay sınavımız var..yerimiz çorlu 5.kolordu komutanlığı

acaba gungorenden veya bakırkoyden veya sırınevlerden çorlu ya en ucuz şekilde nasıl ulaşırım...teşekürler
oynayan ve begenen varmı orjınal almayı dusunuyorum fakat medal of honor ıle arasında kaldım...
aklımda kalan bir bölüm var selami haluğa alfonsooo diye bagırıyordu o kacıncı bolum hatırlayan varmı
şimdi ben son yoklamamı 1-30kasımda yaptırabilirim değilmi.

yani erken sevk istemiyorsam son kayıt günü olan 31 ekim beni ilgilendirmiyor?

şimdiden cvplar için teşekürler

HA birde 1.2.3 aralıkta sınav ve mülakat varmıs.pekı kacında birlige teslım olacagız?
.İlk işkurun meslekı egıtım deneyımını bugun tatmıs bulunuyorum..hoca ve ortam ıyı fakat hava cok sıcaktı.

.gunluk 15 lıra verıyoruz dıyorlar fakat hıkaye toptan aylık verıyorlarda ıssız adam yol parasını nereden bulacak sormuyorlar muamma

.sigortalarıda ssk sıgortası degılmıs..kaza sıgortasıymıs ve gunluk emeklılık sayısına gecmıyormus egıtımde gecırdıgın sureler.

.En kötüsü eğitim haftaiçi hergun gunde 8 saat
Kullanan varmı ? varsa artılarını ve eksılerını anlatırlarsa sevınırım..Bu sıcakta dayanamıyacagım artık
cross baglantılı 2 tane hd4870 mı yoksa hd4870 x2 mı daha performanslı olur
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 105
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.805 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.