Yüzbaşı
11 Temmuz 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar resımde görünen Instance altı çizi, kütüphanelerdemı sıkıntı var nedir acaba?
Merhaba arkadaşlar bu kodda çalışma zamanı ne olur(T(n))? Bilen bir arkadaşımız aydınlatırsa sevinirim.

for(int i=0; i<n;i++){

for(int j=0; j<i; j++){

System.out.print("Merhaba..");

}}
Merhaba arkadaşlar bu kodda çalışma zamanı ne olur(T(n))? Bilen bir arkadaşımız aydınlatırsa sevinirim.

for(int i=0; i<n;i++){

for(int j=0; j<i; j++){

System.out.print("Merhaba");

}}

for(int i=0; i<n;i++){

for(int j=0; j<i; j++){

}}
Merhaba arkadaşlar ,
Java ile dizide(İki boyutlu) sayı bulmam isteniyor. Fakat bu işlemi for döngüleri ile değil de do while içinde yazmam gerek bunu nasıl yapabilirim örnek verebilecek olan varmı?
Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar ,
C yada Java ile dizide sayı bulmam isteniyor. Fakat bu işlemi for döngüleri ile değil de do while içinde yazmam gerek bunu nasıl yapabilirim örnek verebilecek olan varmı?
Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,
Normalde Acronis True İmage'yi kullanırdım ama son zamanlarda Norton Ghost gibi yazılımlar ön plana çıkmış,
bu yazılımlar arasında sıkıştırma, hız, kullanılabilirlik ve sonraki restore işlemi için stabillik önemli benim için. Bilgisi olan varmı acaba? Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar, bu bir toplam sembolü 1 den başlıyor ve n'e kadar gidiyor ve sonunda n' e kadar hesaplanan sonucun değerini dönderiyor.
seri(n)= -1/2^n

float seri (int n)
{

}

Üstteki yordamın dolu halini recursive olarak yapabilecek varmı arkadaşlar?
Merhaba arkadaşlar,
Lenovo y50 kullanıcısıyım. Klavyede standart kırmızı ışık özelliği var. Ama bunu müzik çalarken yanıp sönmesini vs istiyorum. Biraz araştırıdım da, bişey bulamadım. Bir fikri olan varmı?
Merhaba arkadaslar iyi forumlar.
Sorun şu, mesela youtube de müzik dinliyorum aynı zamanda bilgisayardan bir video açıyorum, sonrasında 2 sinden birinin sesi azalıyor videoyu durduruyorum diğeri artıyor videoyu açıyorum bu sefer videonun sesi azalıyor. Ses ayarında azalma olmuyor gizliden gidiyor.
Varmı yardım edebilecek ?
Hakkında
Meslek: Yazılım mühendisi
Forum İmzası:
Herşey vatan için!
Forum İkinci El İmzası:
Herşey vatan için!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 441
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 8.519 (Bu ay: 62)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.