Teğmen
20 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 15 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ETS 2 ye yeni başladım forumdaki konularda arkadaşlar Mercedes Tırlardan bahsediyorlar ama ben Mercedes galerisini bulamadım Bratislava şehrinde Mercedes galerisi yok sorun bende mi yoksa mod falan mı indirmem gerekiyor Going East Versiyon 1.7 Yada Majestic yazan Mercedes mi ?
Evet oyun oynarken oyun içinde garip komik olaylar oldu mu ? Benim başıma böyle bir olay geldi Tek Şeritli yolda giderken galiba Fransaydım karşı şeritten bir araba sollama yaparken bana çarptı ve Hasar %42 olmuştu sizede böyle bir şeyler varsa paylaşıp eğlenelim
Daha önce böyle bir konu açıldıysa özür dilerim
Oyuna Girememe Olayında Gördüğüm Bir yazı dikkatimi çekti acaba olur mu diye bir düşünce aklıma gelmedi değil ...

NOT: ALINTIDIR

T.C. Dış işleri bakanlığı ve Maliye bakanlığı Ntt gamenin mali kayıtlarını incelemiş ve yaptıkları ürün satışlarında mali kayıt altına almamışlar. Ortalama aylık yaptıkları 350 milyarlık cash satışı ve bu satışdan t.c. devletine vergi ödenmiyormuş. Bunun akabinde Maliye bakanlığı Dün sona eren mahkeme kararı ile 27.11.2012. 13.00 itibarı ile türk telekomdan nttgame oyunlarına girişi engelleme kararı almıştır..... Ntt de bunu düzeltmek için arıza var şu var bu var diyip oyalama politikası gütmektedir. artık maliye bakanlığının elinde biter herşey....Şimşek, bu çerçevede, Türkiye’de binlerce ücretli üyesi olan K2 Network Inc. şirketine ait "Knight Online" adlı internet oyununun vergilendirilme olmadığı için internet kafelerde oynatılmasının TİB ve İçişleri Bakanlığı’nca yasaklandığını belirt... ti. Şirketin, vekilleri aracılığıyla Ankara 4. İdare Mahkemesi’nde açtığı yürütmenin durdurulması işleminin reddine ilişkin mahkeme kararına itirazda bulunduğunu kaydeden Şimşek, itiraz dilekçesinde, söz konusu şirketin "2006 yılı Türkiye cirosunun 3 milyon 842 bin, 2007 Türkiye cirosunun da 8 milyon 958 bin dolara ulaştığı, 2008 yılında ise Türkiye aylık cirosunun 1 milyon doların üzerine çıktığı" bilgisinin yer aldığını belirtti. Bu tablodan da anlaşıldığı üzere, sektörden kazanılan milyonlarca doların, vergilendirilmeksizin yurt dışına çıktığını vurgulayan Şimşek, Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan konunun vergilendirme boyutunun değerlendirilmesini ve gereğinin yapılmasını istediklerini söyledi. (Knight Online userlerini tebrik ediyorum.Kurtulmanızdan dolayı :)
Manes Serverinde 69 lwl Warrior Veya Priest Aınır

*Irk önemli değil

*İtemsiz olabilir fark etmez

*Antalya içi yüz yüze alırveriş tercihimdir

u.seloglu@gmail.com adresinden veya forumdan ulaşabilirsiniz Teşekkürler.
sorum şu clana nasıl isilion basabilir yardımcı olurmusunuz
Phonix de 110 FF Glavier Full Nova karakterim satılıktır .Resimler Herşeyi Açıklıyo
Fiyat olarak 450 Tl Pazarlık Payı Vardır karakterin hotmail koruması vardır.
iletişim için : Qdi5@hotmail.com
Antalya içi Yüz yüze alışveriş veya Garanti Paramatik yolu ile alışverşi yapabiliriz.
Ciddi alıcıların eklemesi rica olunur. okuyan arkadaşlar uplarsa sevinirim .
Kratos Yunan mitolojisinden sonra Mortal Kombat ı da Dağıtacağa Benziyor

http://www.youtube.com/watch?v=xLDVRoTIfKs&feature=player_embedded
mortal kombet ın yeni oyunda tanıdık birisi karşımıza geliyor

daha önce verildiyse özür dilerim.
Telefonuma herhangi bir uygulama oyun tema vs içerikler yüklemek istediğimde uygulamalar hafıza kartına yüklenmiyor. hata veriyor sadece telefon hafızasına yüklüyor bunu nasıl düzeltebilirim _
oyunu tekrar yükledim page atmıyo bunu nasıl düzeltebilirim ?
manesde a5 isili clan satılır
clanda 22k np bağışı bulanmaktadır
clanın izmi Juzz dur
fiyatı 2gb dir
ilgilenen arkadaşlar oyun içi XPrensHectorX den ulaşabilirler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 254
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 36.545 (Bu ay: 105)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.