Yüzbaşı
16 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar whatsapp ile ilgili danısmak istediğim bir şey var arkadasıma yeni bir telefon aldım ve yeni bir hat ama yeni aldıgımız telefonuna eski telefonunda kullandıgı plat store maili ile yeni telefonuna whatsapp ı ındirmiş ve yeni hattı ile gieiş yapmıştır ve engellenen listesi hala eski telefonunda olan kişiler oldugunu söylüyor böyle birşey mümkünmü
Merhaba arkadaslar taşlı bi arazı de görmedim kayayı 5-10 km hızla giderken kayaya çıktı biraz sağlam bi ses geldi korkuttu tampon. A da zarar vermiş baya eyildim baktım akıntı filan yok ama sorun olurmu acaba Yağ var aracın altında ama eski galiba vurur vurmaz baktım yine vardı
< Resime gitmek için tıklayın >
Merhabalar bornovada oturuyorum kendi aracimla sehir ici veya sehir disi soforluk yapabilirim ihtiyac olursa Mesaj atabilirsiniz
Merhabalar bornovada oturuyorum kendi aracimla sehir ici veya sehir disi soforluk yapabilirim ihtiyac olursa Mesaj atabilirsiniz
207997557 ilan no 14 bin tl
Merhaba arkadaslar 4-2 olarak askerligimi yapmaktayım ay sonu izne gitecegim aile hekiminden veya özel hastaneden rapor alsam faxlasam direk kabul ederlermi acaba
Merhaba arkadaslar 4-2 olarak askerligimi yapmaktayım ay sonu izne gitecegim aile hekiminden veya özel hastaneden rapor alsam faxlasam direk kabul ederlermi acaba
Merhaba abilerim kardeşlerim izne cıkacagım ama iznim az kaldıği için rapor almayı düşünüyorum aile hekiminden aldıgım rapor gecerlimidir ? Bölük komutanımız ne tür bi kıllık çıkarta bilir kabul etmeme gibi bir ihtimali varmıdır acaba ?
merhabalar eskısehır de er olarak askerlik yapıyorum izmire izne geldim bugun donmem gerekirken basıma bir olay geldi kaza yaptım aracla arabanın kiralık olması ve annemin fenalasması beni baya kotu yaptı gidemiyorumda aklım kalıyor burda hastaneden rapor aracılıyla 10 gun sıhhı izin alabilirmiyim bilgisi olan varmı nasıl oldugu hakkında
Merhaba arkadaslar cuma günü bankaya kredi yatırmaya gittiğim de bana böyle bişey söylediler şöyle yararlı böyle yararlı nette baktığımda farklı seyler 3240 lira para yatırdım prestige paket yaptı ama 10 yıl kalırsam bi işe yarıyor bana 1 yıl sonra ayrılırsam da para kazanabileceğim söylendi bu konuda bilgisi olan varmı birde ayrılırsam veya dondurursam bu 3240 direk geri alabilirmiyim
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
tanrıya lafım yok kulları yavşak .....
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.287
İkinci El Bölümü Mesajları: 279
Konularının görüntülenme sayısı: 131.337 (Bu ay: 149)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.