Çavuş
13 Mayıs 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Telefonu gece normal modda bırakıyorum.sabah titreşim modunda buluyorum.çok aradim ama sebebini bulamadim.yardimci olabilecek var mi?
Kraliçelerimiz 63-53 Galatasaray | Kupa Şampiyonu FENERBAHÇE!

Erkeklerde aldıktan sonra ülker aldı diyenleri konuya bekliyoruz
İşte TFF’den yapılan açıklamanın ilgili bölümü;

2013 – 2014 Sezonunda Spor Toto Süper Ligde yer alan kulüplerin, en fazla 10 yabancı futbolcuyu tescil ettirebilmelerine ve 18 kişilik isim listesine bu futbolculardan en fazla 6’sının yazılıp müsabakalarda oynatılabilmesine,

2014 – 2015 Sezonunda Spor Toto Süper Ligde yer alan kulüplerin, en fazla 8 yabancı futbolcuyu tescil ettirebilmelerine ve 18 kişilik isim listesine bu futbolculardan en fazla 5’inin yazılıp müsabakalarda oynatılabilmesine,

5 yabancı nedir ya seneye yandık

Giden var mı yakınlarda?Gitmeye değer mi?

Bir de bilen varsa Bornova'dan nasıl gideceğimi söyleyebilir mi
Bu adam yerini banko olarak görüyor olabilir mi?Cezası bittiği ilk maçta 11de çıktı.Tecrübesiyle takıma çok katkı yapıyor orası doğru ama daha çok sorumluluk alması gerekmez mi?Pozisyonlardan kaçıyor resmen.Sakatlık da bahane degil Sow'un yeni çıkmış halini de izledik.
Motorola motoluxe kullaniyorum.galeride normalde 4' tam ekran gördüğüm resmi duvar kağıdına nasil tam ekran aktarabilirim?
Konu dışına takılanlar bilir bu kızı.

Ve şimdi can alıcı resim..

Arkadaşlar burada olmaması gereken bir konu biliyorum ama cevabımı aldığım an silinebilir.

İzmirden Spartak maçına gitmeyi düşünüyoruz 2 kişi.Kartımız yok yarın genel satıştan almaya çalışıcaz.Şu anda Migros var görünüyor.Sizce genel satışa kalır mı?

Bir de bir kredi kartıyla genel satıştan 2 bilet satın alınabilir mi?

Şimdiden teşekkürler.

http://www.spartak.com/en/ siteye şuanda erişim sağlanamıyor..

Spor Toto Süper Lig 1. Hafta karşılaşmasında Elazığspor-Fenerbahçe maçı 18/08/2012 saat 21:45 te İzmir Atatürk Stadyumunda oynanacaktır,bilet satışları15 Ağustos Çarşamba günü başlayacaktır.

Bilet fiyatları şu şekilde;

Kale Arkası Biletleri:55 TL
Maraton :105 TL
Kapalı A Fenerbahçe:255 TL
Kapalı B Elazığspor :105 TL
Kapalı B Elazığspor taraftarlarına ayrılmıştır ve kimlik kontrolü ile satış yapılacaktır.
Kale arkaları,Maraton ve Kapalı A Tirübünü Fenerbahçe taraftarlarına satılacaktır.
Bilet satışları:www.ticketturk.com ,çağrı merkezi:0212 269 96 06
İzmir Atatürk stadyumundan sabah 10:00 ile 18:00 saatleri arasında satış yapılacaktır.

Buca maçı 30 liraydı.Dalga mı geçiyo bu adamlar bizimle?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.967
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 97.268 (Bu ay: 305)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 41 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.