O

Onbaşı
23 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
357863 Gün Cezalı
357183 gün 19 s. 24 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlar slm ;

Gigabyte markanın G31M-ES2L model ana kartını kullanmaktayım. Suan makinamda DDR2 Ram takılı. Bunun yerine ben DDR3 takabilir miyim ? Anakartım desteklemektemidir ? Yardımlarınızı rica edebilir miyim
Arkadaslar kolay gelsin

dün gigabaytın g31m-es2l modelindeki anakartını aldım makinama.aldıgım yerdede taktırdım.ancak eve geldim format atmak için sürekli eksik ntrl dosyası yazıyor.bende biosuna girip default yaptım ayarları.böyle olunca pcı yuvasındaki ekran kartım calısmaz oldu.
boardun üzerinde takıp acıtıgımda biosa giriyorum pcı slotu acık görünüyor baska ne ayar yapmam gerekiyor ?

ilk önce pcı yuvasını nasıl çalıştırabilirm

ve sonra ntrl eksik yazısından nasıl kurtulup format atabilirim.

şimdiden teşekkürler
arkadaslar mavi ekran hataları için nelr yapıyosunuz laptoplarda? bioslarından sata driverlerini kapatcam ama izin vermiyor elimdeki makina.hp nin bir lap topu var ne önerebilirsiniz.
arkadaslar öncelikle herkese iyi bayramlar

dün geceden bu yana kaç kere format attım pc me donma yapıyor.önceden yapmıyordu.hardiskden hardiske kopyalama yaparken yada müzik dinlerken hardiske gezindigim zaman donma yapıyor artık film bile izliyemiyorum sorun ne olabilr ?
ipod shuffle mp3 yükleyemiyorum ituneside kurdum ama kopyalama yaparken hata veriyor
ipod shuffle mp3 yükleyemiyorum arkadaşlar... biri yardım edebilirmi..
ituneside kurdum kopyalama yaparken hata veriyor.sorun sizce neyde
Areste +3 Amulet of Dexterity satıyorum.Para konusuna gelince en yüksek parayı verene satılacaktır.

Özellikler:

Defense :6
Dexterity Bonus: 30
Mp Bonus : 125
Areste +3 Amulet of Dexterity satıyorum.Para konusuna gelince en yüksek parayı verene satılacaktır.

Özellikler:

Defense :6
Dexterity Bonus: 30
Mp Bonus : 125
arkadaslar bana acil partition magic lazım proğram bölümde göremedim.bana link verebilecek arkadasım varmı
Hakkında
Forum İmzası:
and the game start
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 48
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.551 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.