B

Teğmen
06 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar benim çok uzun olmasada sakalım var ama sanırım kız arkadaşımın cildi alerji gibi bir tepki veriyor ve ne zaman yakınlaşsak çene bölgesinde kızarıklık oluşuyor ve acıtıyor bunun olmaması için benim sakalımı kesmem dışında neler yapabiliriz kız arkadaşımın cildi için öneriniz varmı ?
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum kısmetse bu dönem Mimarlık bölümüne başlayacağım bunu da göz önüne alırsak Apple mı almalıyım yoksa Windows işletim sistemli bir bilgisayar mı ?
Yani eğer apple alırsam muhtemelen i5 işlemci 4 veya 8 gb ram 512 mb ekran kartı olacak anlamadığım nokta ise 512 mb ekran kartına sahip bir apple nasıl iyi performans verecek ?

Eğer windows alırsam i7 işlemci 6 veya 8 gb ram 2gb ekran kartı gibi özellikte birşey olabilir hangisini tavsiye edersiniz ?
Kemerli burun erkeklerde nasıl duruyor
-
Arkadaşlar kısmetse Bolu'ya taşınacağız ve Bolu'ya hiç gitmedim ev bakmaya gideceğiz bayramdan sonra şöyle müstakil bahçeli villa tipi istiyorum ben apartman daireside olabilir nerede oturulur,hangi semtte,şehir nasıldır küçük bir yer ama nasıldır orada yaşayan,bilen varsa bilgilendirebilirmi
ADANA KEDİM KAYIP GÜZELYALI ESKİ İTFAİYENİN ORDAKİ CARREFOUR-EXPRESS ÖNÜNE KEDİM BALKONDAN DÜŞMÜŞ VE BİRİSİ YARDIM AMAÇLI OLSA GEREK ARABAYLA ALIP GÖTÜRMÜŞ ALLAH RIZASI İÇİN GERİ GETİRSİN ÇOK ÜZÜLÜR OĞLUM BAŞKA EVDE, SATACAKSA PARASINIDA VERİRİM SATTIYSA ALANINDA SATANINDA PARASINI FAZLASIYLA VERİRİM NE İSTİYORSA YETERKİ GETİRSİN TURUNCU-BEYAZ HAFİF BASIK BURUNLU KEDİM TELEFON: 0544 391 22 51 LÜTFEN PAYLAŞALIM
Arkadaşlar öss sonuç-yerleşti belgesi kaç yıl geçerli ? yani bu yıl kayıt yaptırmayıp gelecek yıl yaptırabiliyormuyuz ?
Arkadaşlar şimdi bir sorum olacak ben bu yıl öss ye girmedim,Viyana Teknik Üniversite Mimarlık bölümüne kabul edildim,elimde kabul belgem var.
Şimdi birkaç tanıdık bularak özel üniversitelerden birine kayıt olabilirmiyim össye girmeden böyle bir imkan elde edebilirmiyim ?
Arkadaşlar matematik geometri sıfırdan kitaplar yardımıyla öğrenilirde bu fizik nasıl öğrenilir yani bazı soruları acayip saçma var mı fizikten başarı hikayesi olan
Arkadaşlar geometri temelim hiç ama hiç yok,iki açı olsa birbirne tamamlamayı bile bilmiyorum o derece..geçen yıl sınavda geometri sorularına hiç bakmadan boş bırakıyordum..Şimdi önümde 3 ay var ve günde 5 saat geometri çalışmayı istiyorum ama nerden,nasıl daha doğrusu hangi kitaptan başlayayım tavsiyeniz nedir ?
Hiç bilmiyorum geometriyi yani ilkokuldan yeni ortaokula geçmiş öğrenciye yani geometri dersine ilk kez girecek öğrenci nasıl hiçbişey bilmiyorsa bende bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Bundan sonra asla Önce Para sonra Ürün şeklinde alışveriş yapmıyorum Sadece Ödemeli Kargo şeklinde Yapıyorum.

Not:Forumda sizde önce havale sonra kargo şeklinde ürün satmaya çalışan birine rastlarsanız ve kişi size ptt bana çok uzak şehrin öbür ucunda gibisinden şeyler söylüyor ve gittigidiyor v.b sitelerden uydurma bir profil vererek bu benim profilim referans falan derse inanmayın dolandırıcı o.Domateskabugu nickli kişi dolandırıcı ama nickini değiştirip oyun satmaya devam ediyor muhtemelen aman DİKKAT edin !
Hakkımda:
Ödemeli Kargo Dışına Asla Güvenmeyiniz..
Bundan sonra asla Önce Para sonra Ürün şeklinde alışveriş yapmıyorum Sadece Ödemeli Kargo şeklinde Yapıyorum.

Not:Forumda sizde önce havale sonra kargo şeklinde ürün satmaya çalışan birine rastlarsanız ve kişi size ptt bana çok uzak şehrin öbür ucunda gibisinden şeyler söylüyor ve gittigidiyor v.b sitelerden uydurma bir profil vererek bu benim profilim referans falan derse inanmayın dolandırıcı o.Domateskabugu nickli kişi dolandırıcı ama nickini değiştirip oyun satmaya devam ediyor muhtemelen aman DİKKAT edin !
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 238
İkinci El Bölümü Mesajları: 64
Konularının görüntülenme sayısı: 22.877 (Bu ay: 69)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.