D

Yüzbaşı
01 Nisan 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Lg cx 55 oled kullanan varmı acaba en iyi görüntü kalitesi için hangi ayarları kullanıyorsunuz

Arkadaşlar ben bu TV'ye aldım ama çok memnunum Herkes diyor ki OLED 2 sene sonra Yanar Bu TV kullanan var mı böyle bir sorunla karşılaştınız mı Çünkü bazı 2 kişiler Bu sorunun çözüldüğünü söylemişti bana

Arkadaslar playstation 5 özel çıkan pulse 3d kulaklığını bilgisayarda kullanan varmı? Mikrofonu çalışıyor mu?

Arkadaşlar bir şey soracağım Ben FIFA 21 aldım PlayStation 5'e daha önce diğer konsollarda FIFA oynarken savunmayı kendi otomatik yapıyordu bir tuşa bastığında adamın önüne geçip topa alabiliyordum şimdi savunma yapamıyorum adamın önüne geçsemde müdahale yapmıyor defans oyuncuları Ben elimden engelliyim bunun bir çaresi yok mu Hangi tuşla yapılır

Bu playstation turkıyeye ne oldu x series x ön sıparıse acildi dunyada Ps5 ön sıparıse acildi ee artık asagı yukarı fiyatta bellı hala neden acmadılar

ön siparişle ilgili sorulan soruma cevap:
Selamlar Emre,
Seninde takdir edeceğin üzere bu tarz bilgileri ne yazık ki buradan paylaşamıyoruz. Bizde ürünün fiyatını açıklamak istiyoruz biran önce. Ama malum ülke ekonomisinin mevcut durumundan ötürü, (döviz kurunun sürekli bir şekilde artması, gümrük vergilerinin artması, tüm bunlar yetmezmiş gibi birde üzerine ek vergiler gelmesi) açıklama yapmayı çok istesek te ne yazık ki örneklerini vermiş olduğum bu belirsizliklerden dolayı fiyatı şimdilik açıklayamıyoruz. Ekim ayında kalkacağı söylenen ek vergiler, umarız biran önce kalkar ve bizde fiyatını açıklarız.
Durum bundan ibaret olduğu için açıklama yapamıyoruz. Vergilerin kalkması, ürünün fiyatının değişmesi demek. Bu yüzden sen ve senin gibi değerli oyuncularımızı üzmemek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

karaborsa ile ilgili sorulan soruma cevap:
Ülkemizdeki oyun sektöründeki en büyük sorunların başında geliyor kara borsa ne yazık ki... Ve bunun önüne geçemiyoruz maalesef. Çünkü devletin buna dur demesi gerek. Biz ne kadar mücadele etsek te birileri illa ki bir yerlerden kaçak ürün getirmeye çalışıyor.
Ama merak etme, PS5'te mücadelemiz tam hızıyla devam edecek bu konuda. Paralelcilerden ürün alma. Media Markt, Teknosa, D&R, Vatan Computer, Sony Center, Overgame gibi mağazalardan almaya çalış.
Arkadaşlar PlayStation 5 çıkışına az kaldı Ben de ön sipariş vereceğim ama fazla oyun olmayacak anladığım kadarıyla Last of Us part 2 oyunun oynamamıştım ps5 aldığımda oyunu da almak istiyorum sizce Last of Us part 2 ps5 de çalışacak mı
Arkadaslar 750 wat xıgmatek tauro gold sertifikalı guç kaynagım var sistemim
9700 k işlemcim 500 GB m2 ssd 16 GB 3200 MHz ramim var sımdı asus strix vega 64 ekran kartım var ben ekran kartını rtx 3080 ekran kartı alsam psu sorun çıkarır mı?
Ps5 in Türkiye fiyatı sizce ne kadar olur
Servisin abonelik ücreti pc için 5 TL bır ay deneyeyim diyorum sonra kapatabılırmıyım üyeliği yoksa 1 aydan sonra otomatikman karttan normal ucretı olan 80 tlyı cekmeye devam edermı sıstem
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 286
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 64.089 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.