S

Yüzbaşı
30 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar,

Ofis için wifi ile kullanıma uygun, ilk çıktısı hızlı,küçük, toner maliyeti düşük yazıcı arıyorum.

Şu an hp neverstop 1200w kullanıyoruz fakat 2500 sayfa vaadi tutmutor 700-800 sayfa yazdırıyor ve sayfaların doluluk oradanı yüksek değil. Tarayıcısında ise bir sorun oldu yazılımsal çözemiyoruz.

+

Tarayıcı olarak ise https://www.n11.com/bilgisayar/yazici-tarayici-ve-aksesuarlari/tarayici

bu ürünü düşünüyorum,

bize hız çok önemli, sayfa taramıyoruz kimlik, pasaport gibi taramalar yapıyoruz, hantal tarayıcılar cidden can sıkıyor.

Tarayıcı ve yazıcı için önerilerinizi heyecanla bekliyorum.

Merhabalar dün trafik cezası tebliği aldım. 15 Mayıs’ta olan hatalı sola dönüşümü hatırladım olay sırasında bir trafik polisi araçı oradan geçiyordu büyük ihtimalle kendisi yazarak gönderdi cezayı, fakat ters yön diye yazılan ceza 1288 tl olarak geldi. Ama ekdeki fotoğrafa bakarsanız sola dönüş yasağı tabelası var bunun cezası 288 tl sanırsam. Arada 1000 tl fark var, uyaptan itiraz etmeden önce sizlerin fikirleri almak istiyorum ceza ters yön olarak doğru mu yoksa sola dönüş olarak mı yazılmalıydı? Bu arada u dönüşü yapmıştım kamera açısına göre.

Merhabalar 45 binde hasar kaydı var ama şu an güncel sorunu olmayan bu araç ne kadar eder?

GÜNCELLEME : 27.03.2020 FİYATI 200.000 TL
Uzun zamandır deri ceket hevesim vardı, sonunda bir model beğendim çok severek aldım 1 hafta olmadan bir yerde pilav yerken tanecik düştü yağlıymış deriye sızdı. Karbonat falan yaptım ama maalesef fotoğrafdaki gibi leke var. Deri yapısı süet gibi, kuru temizleme önerilmiyor solma yapar diye tavsiyesi olan var mı?
Bir iki yere sordum bugün kek küm ettiler.
Ücretli de olsa işlem yaptırmak isterim %80-90 oranında gitse bile yeter çünkü zaten yapısından dolayı ters sürünmelerde yağ lekesiyle aynı rengi alıyor.

Merhaba

Başlıkta adı geçen model aracın teyp sistemini değiştirmek istiyoruz dokunmatik ekranlı cd çalarlı ve otomobile uygun birşey arıyoruz bu işi yapabilecek tanıdığınız bir yer var mı acaba istanbul Avrupa yakasından?

Tavsiyeleri bekliyorum teşekkürler
Müşterimin iki aracına lpg takılacak range rover 4.4 vouge 2003 model , honda accord 2.0 ise 2011 model,
Kaliteli ve garantili iş yapacak mümkünse İstanbul avrupa yakasında bir yer bilen varsa lütfen yazabilir mi?

Şimdiden teşekkürler
Merhaba,

İstediğim şu özelliklerin bir arada olması ama sanırım hepsi bir arada bir cihaz yok.

Buzdolaplı,
Gizli haznelli,
Bardaklıklı

Bu özellikleri baz alarak önerebileceğiniz bir cihaz varmı acaba?
Sizce bu tablet alınırmı? 144 dolara geliyor kuponla ?

Chuwi Vi10 Ultimate 64GB Cherry Trail Z8300 Quad Core 1.84GHz 10.6 Inch Windows 10 Tablet
https://bnc.lt/4Sug/lStXoEsphs
Bir telefon için fiyat araligi 400-500
Sıfır yada sıfıra yakın olsun istiyorum

Önerilerinizi acil bekliyorum yarın almak istiyoruz şimdiden cevap yazacaklara teşekkür ediyorum
merhaba arkadaşlar,

Dün hipernet'e geçtim download ve upload hızlarım artsın diye. Fakat download hızım 7mb upload ise 0.60 mb'da kaldı. Bana VDSL modem verdiler fiber hız alabilmek için. Eski modem'mimin desteklemedğini söylediler. Ama baktım değişen hiç 1 kb bile hız farkı yok. Şikayet ettim bugün evine teknik ekipten 2 eleman geldi.

Adam önce telefon kablosunu bir cihaza bağladi dediki siz adsl alıyorsunuz ve 8mb'e kadar. Sonrasında dedimki yanlışlık olması gerek dün geçiş işlemi gerçekleşti. Sonrasında yanımda birilerini aradı dediki vereceğim numaranın hızını 16 mb 'e çıkartın. Şuan hızım 14mb upload ise 0.64mb oldu. Bana vaad edilen 20mbps'e kadar download 1-2 mb arası upload hızı. Böyle bir reziliik yok. Fibere geçirdik diyorlar ADSL hizmeti veriyorlar gözümün önünde adam 16MB çıkartın dedi ve siz ADSL kullanıyorsunuz dedi. ve bildiginiz üzere ADSL de en yüksek hız 16mb. Böyle bir dolandırma şekli yok ! keşke superonline'nın adsl paketine geçseydim nerden bileyim fiber vereceğiz diyorlar adsl veriyorlar... Çünkü superonline'ı aradığımda fiber veremiyoruz sizin bulunduğunuz yere dediler bunlarda bizi kandırarak fiber verecegiz söyleyipadsl veriyorlar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 422
İkinci El Bölümü Mesajları: 50
Konularının görüntülenme sayısı: 194.127 (Bu ay: 417)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 70 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.