Teğmen
25 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
ARKADAŞLAR ELİNDE C# İLE YAZILMIŞ EN BASİTİNDEN EN ZORUNA HERHANGİ Bİ PROGRAM MEVCUT OLAN BİRİ VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN..KIZ KARDEŞİM ÇOK RAHATSIZ VE P.TESİ PROJEYİ TESLİM EDEMEZSE DERSİ ASLA VEREMEYECEK VE BEN BU KONUDA HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUM..LÜTFEN YARDIM..
ARKADAŞLAR ELİNDE C# İLE YAZILMIŞ EN BASİTİNDEN EN ZORUNA HERHANGİ Bİ PROGRAM MEVCUT OLAN BİRİ VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLSUN..KIZ KARDEŞİM ÇOK RAHATSIZ VE P.TESİ PROJEYİ TESLİM EDEMEZSE DERSİ ASLA VEREMEYECEK VE BEN BU KONUDA HİÇBİRŞEY YAPAMIYORUM..LÜTFEN YARDIM..
arkadaşlar bu aydınger kağıda hiçbir firma baskı alır ya da almaz garantisi vermiyor,malumunuzdur..

son zamanlarda sıklıkla müşterilerimiz aydınger kağıdına baskı alabilecekleri yazıcı sormaktalar ve açıkçası mono laserde benim deneyip bildiğim hiçbir model yok.bilginiz varsa müşterilere yardımcı olmak açısından öğrenmek isterim..
ARKADAŞLAR BEN ŞUNU ANLAMIYORUM,NEDEN CEP TELEFONU ALINIRKEN BANA BLUETOOTH LAZIM MP3 ÇALSIN ŞU BU GİBİ ÖZELLİKLER SIRALANIYOR DA BU FORUMDA, YAZICI ALINACAĞI ZAMAN AŞAĞIDAKİLERDEN HANGİSİ DENİLİYOR..
ÖYLE BİR SORULUYOR Kİ ÜRÜNLERİN SINIFLARI BİRBİRİNDEN FARKLI.SORULAN ÜRÜNLERDEN BİRİ MONO LASER DİĞERİ ALL IN ONE INKJET ! NE ALAKASI VAR ŞİMDİ..
BİR DE BİR İLANLA YETİNİLMİYOR 2. 3. İLAN AÇILIYOR HANGİSİ HANGİSİ ? YA ŞUNDADIR YA BUNDA DİYE..

ARKADAŞLAR YAZICI CEP TELEFONU GİBİ DEĞİLDİR.İKİNCİ ELİNİ SATMAKTA ALMAKTA KOLAY DEĞİLDİR.ÖNCE NE İSTEDİĞİNİZE KARAR VERİN.BASKI ADEDİNİZ AYLIK NEKADAR OLACAK,FAX TARAYICI VS GİBİ BİR KAÇ İSTEDİĞİNİZ ÖZELLİK BELİRTİN,FİYAT ARALIĞINIZI VE DOLUM İSTEYİP İSTEMEDİĞİNİZİ BELİRTİN Kİ EN AZINDAN SİZLERE YARDIMCI OLMASINI İSTEDİĞİNİZ KİŞİLER SİZE DOĞRU YARDIM EDEBİLSİN..

TEŞEKKÜRLER..
Hakkında
Meslek: BİLİŞİM/MAĞAZACILIK
Forum İkinci El İmzası:
Bilen Bilir Ama illaki Bir Sorayım Dersen ;

x_magic_x, _sphinx_34,realcem,rashHit,blackalbum23,penguen34,heLLWeapon,fue_canario,the beast vs..
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 249
İkinci El Bölümü Mesajları: 93
Konularının görüntülenme sayısı: 35.515 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.