Teğmen
12 Mart 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Silinebilir
Merhabalar , bana bu fiyat aralığında en az i5 işlemcili, harici ekran kartı olan, hızlı,bazı oyunları oynayabileceğim(çok iyi oyunlar oynanmaz biliyorum),internette rahat gezinebileceğim bir laptop lazım marka olarak casper,exper gibi markalar istemiyorum onun dışında önerileriniz nelerdin hangi markalardan uzak durulmalı hangileri alıınmalı işlemci,ekran kartı,ram seçiminde nelere dikkat edilmeli bilgilendirirseniz sevinirim

edit:mühendislik öğrencisiyim gerekli programları kaldırabilmeside önemli
Merhabalar evimizde bulunan "Bosch Classic Hermetik" kombinin 1 ay öncesine kadar sürekli su eksiltme problemi vardı bar sürekli 1 ve 1 in altına düşüyordu 9-10 günde bir sürekli su basmak gerekiyordu eve gelen usta bağlantı dirseklerini değişti sorun halloldu dedi ama çözülmedi bende dün yine eksilen suyu tamamlayıp peteklere giden vanasını kapattım sorunun kombiden kaynaklandığını anlamak için bugun baktığımda kombiden su taştığını gördüm bar 3-3.5 a kadar yükselmişti şimdide kombi sürekli biyerden su alıyor su doldurma musluğu kapalı iyice sıktım sorun ne olabilir tankında mı problem vardır yardımcı olursanız sevinirim iyi günler
Selamlar arkadaşlar elimde nokia 6700 classic var bu telefondan önceden youtube girdiğimde direk videoları izleyebiliyordum şu an youtubeden video izlemeye kalktığımda beni telefonun medya oynatıcısına yönlendiriyor ve izlemem için o sayfyı kapatıp medya oynatıcısını açmam gerekiyor bunun bir çözümü var mıdır yardımcı olursanız sevinirim
Selamlar arkadaşlar öğrenmek istediğim ufak birşey var 2012 model polo 1.2 aldık fakat şu göstergedeki kaç km gittiği yazıyor ama anlık yakıt tüketimi kalan benzinle ne kadar gideceği felan bu ayarını bulamadık nerden yapılıyor acaba bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi

http://b1302.hizliresim.com/16/q/kd2q6.jpg

resim bana ait değil ama bu şekilde bizde de
S.a beyler az önce internette gezinirken bir anda internetim gitti ,yani ben öyle sandım aslında bilgisayar internete bağlı ama 5 dakka kullanıyorum ondan sonra bir daha internete giremiyorum internet sayfasını açınca aşağıdaki gibi kalıyor bu sorun neyden kaynaklanabilir acil yardımlarınızı bekliyorum
s.a arkadaşlar videodaki 2.24 ve 3.21 arasında çalan müziğin ismi nedir yardımlarınızı bekliyorum
S.a beyler elimde yırtık para var babam birinden almış fark etmemiş nerden aldığınıda bilmiyor bunu galiba bankada değişmem gerekiyor,kesinti felan yaparlar mı değişim için birde hangi banka değişebilir ?

RABİA...
Seni tanıdığımız süre içerisinde patavatsızlık katsayın tavan yaptı.Herşeyi yanlış anlaman ve saflığın bizi yedi bitirdi.Yani anlayacağın seni değiştirmek zor.Önündeki hayatta karşına çıkacak kişilere Allah sabır versin.Bunlar şaka olsada gerçeklik payı çok.İnşallah ileriki yaşamında senin gibi birine rastlamazsın.Allah seni ıslah etsin ve gönlüne göre versin

Beyler biz 2 arkadaş bu yıllık yazısını yazdık bir arkadaşmıza nasıl olmuş
Dün İstanbul da (anadolu yakası) adamın biri sağ şeritte dörtlüleri yakmış bekliyor ben buna arkadan korna yaptım arabadan inen dede ''Görmüyor musun 50 metre ilerde ışıklar var, trafik zaten kapalı. Neredeye gideceksin?!'' dedi.Bende istifimi hiç bozmadım tabi bunun altında kalmamak için ileride önünü kestim ''Problemli misin ? '' diye sordum.Sonra hafiften sesimi yükseltim bu birşey demedi bende arabamdan indim bu arada arabam Chevrolet marka anahtarımıda aldım tam adamla konuşacakken burnuma yumruğu indirdi ve kafamı Chevrolet arabama çarptım ve kanamaya başladı tam o sırada trafik açıldı ve bu kaçtı onu mahkemeye vericem

Araba markasıda sanırım buydu : 2007 VOLKSWAGEN PASSAT FSI COMFORTLINE MOCCA-ANTRASIT / TIPTRONIC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.357
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 65.867 (Bu ay: 304)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 30 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.