Teğmen
26 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar ben okadar event gördüm ama inanın böye bir event birdaha gelirmi bilemem resmen egypt item eventi düşüyor TEŞEKKÜRLER JOYMAX [:o
arkadaşlar joymax sitesinden silk aldım paypal aracılığı ile paypala baktığımda ödeme yapıldı gözüküyor fakat aldığım silk daha gelmedi sorun nedir paypaldan aldığıma dair yazı ve çekilmiş scren joymax a gönderdim itemm mall a açmak istediğimde ise kullanılamaz die hata veriyor şimdi ise joymax sitesine giriş yapmak istediğimde oda hata veriyor acaba sorun geneldemi var yoksa sadece kişiye özelmi ? :)
arkadaşlar s b.t ta sorun normal çarları açıyorum ama birbirlerine parti attılarmı b.t biranda duruyor sizlerde aynı sorun varmıdır ? çözümü nedir yardımcı olursanız sevinirim :) şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar Argosta türk çarlarında sorun yaşıyoruz ve sık sık devamlı çarlarımız bugta kalıpta açılmama durumu oluyor - bi arkadaşımız pm atarak argos serveri joymaxla ilgisi olmadığı ve ingilizlere ait olduğunu ve hisselerin joymaxla paylaşıldığını söyledi sizce aslı varmıdır ? sorun sizlerde varmı ?
doymax bilmeyen joymax a meil atıyorum neden gitmiyor ve her defasında kategory seçimi istiyor hepsini denedim yine göndermedi sizce sorun nerdedir arkadaşlar ? birde Joymax Online Müşteri Desteği 24 saat hizmet vermektedir yazmışlar greedy Joymax + doymax=hackroad :) şimdiden teşekkürler
arkadaşlar bu resmi unıon ve guild olarak bölebilirmisiniz ?

arkadaşlar pet te toplamama işareti olduğu halde herşey topluyor sizlerdede aynımı ?
herkesin bayramını kutlarım hayırlı ramazanlar arkadaşlar
arkadaşlar 12 degre itemler geldi fakat bunlara artı basmak bukadar zormuya 1 hafta içinde 20 e yakın magic prof rare aldım silkle gold la aldıklarm haric ya +3 tutmazmı az önce sinirimden bilerek kaybettim resmen para tuzağı ya gözünü seveyim 11 degre itemin sizce bi taktiğimi var bunun anlamadım gitti böle saçma işmi olur ? taktiği varsa yazın lütfen bilelim
hayırlı olsun herkese :) oyun açıldı
Hakkında
Forum İmzası:
Hiçkimse sevdama Senin kadar yakışmadı ...Sensizlikcan

Hayalde olsa yaşadım seni...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 270
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 80.424 (Bu ay: 286)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.