Teğmen
08 Nisan 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhabalar temiz helios 44 ve adaptör nerden bulabilirim ve adaptöre en fazla ne kadar verilir
arkadaşlar elimde usb2.0 harici hdd var ama notebook biraz eski olduğundan usb 2.0 çıkış yok ben bu hariciyi firewire ye bağlayabilirmiyim iee 1394 4 pinli bu bağlantıyı yapacak bi adaptör varmıdır
prendev ve bendini manyetik motorlarının tanıtım gösterisi adam her sorulan soruya cevap veriyor ve anlatıyor tabii ingilizcesi olana
http://www.youtube.com/watch?v=uHh5AqQ4_xw
arkadaşlar samsuna yine çok yağmur yağmaya başladı yinemi sel olacak ne inşallah olmaz yaw 10 dakikadır devam ediyor
adamlar güneş enerjisi ile 10 megawatt elektrik üretmişler bizde nükleerde nükleer diyoruz başka bişe demiyoruz

http://googlesightseeing.com/2007/05/15/the-solar-project/
slm arkadaşlar bana bu parça lazım notebookun ekran ışığının yanmasını sağlayan parça bu nerden bulabilirim ve ismi nedir ne kadara mal olur bana
slm arkadaşlar ben yeni başlıyacam bu knight e oyunu indirdim yükledim sitesinden kayıtda oldum ama oyunu çalıştırıyorum yüklemeye başlıyo netten o start homepage olan ekranda yükledikten sonra Extract failed diye bi hata veriyo tamam diyom oyun kapanıyor ben şimdi nerde hata yapıyorum
slm arkadaşlar abimin bilgisayarında skystar2 dijital uydu kartı var ben bunu ağdan benim dizüstünde de kullanabilirmiyim. Eğer kullanabilirsem ne yapmam gerekiyor
SLM ARKADAŞLAR WEB PAGE MAKER PROGRAMI İLE Bİ SİTE YAPIYORUM AMA TÜRKÇE KARAKTERLER WEBDE ÇIKMIYOR WEB SAYFASINI TASARLARKEN HERŞEY NORMAL BUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARMI Kİİ
arkadaşlar bu aralar baya bi sitede görüyorum şu saat takvim var şu yelkovanlı olan onu nerden bulurum siteye nasıl eklerim
Hakkında
Meslek: öğretmen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 280
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 343.178 (Bu ay: 80)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.