Onbaşı
19 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
S.a. ben silkroad legend 4 ü indirdim kurdum ama bi türlü update yaptıramadım, silkroadı açıp exitledim baya kez siteyide açtım ama hala devam ediyor sorun. Bende arkadasımın silkroadı fulll olduğu için dosyaları aldım benim sro klasörüne yapıştırdım gene olmadı , ama bu sefer farklı çalıştır dediğimde start geldi ama sbot kullanacağım için işe yaramıyor gene :S yardımlarınızı bekliyorum
S.a. ben bi kaç gün önce eski kullandığım güç kaynağını yakmışım bilgisayarcıya götürdüm güç kaynağını değiştirdi eve getirdiğimde 1saat felan açıkkaldıktan sonra pc kendi kendine kapanmaya başlıyordu . tekrar aynı bilgisayarcıya götürdüğümde güçkaynağını yeniden değiştirdi format attı bu seferde kendi kendine reset atmaya başladı ne yapmam gerekir(ısıdan olcağını sanmıyorum.)
ben rogue bir çara sahibim. Yan skill olarak warlock açmayı düşünüyorum , birkaç sorum olacak.(üst konuları okudum)

1-warlocktaki hp emen (vampire touch olması lazım)skill vurduğun damage kadar mı hp doldurmayı sağlıyor.Bu skill charın str veya int ağırlıklı olmasıyla verdiği vuruş değişiyormu.
2- mesela int bir warlock bir dot attığında 100 100 hasar veriyorsa str bir char bu dotu attığında aynı hasarı verirmi ¿
Hakkında
Forum İmzası:
“•ße$1Kta$•“

FroM:Aege
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 13 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 29
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.114 (Bu ay: 4)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.