B

Er
17 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

yaklaşık 2 ay önce 2012 Symbol Authenticate model bir symbol aldım. Aldığımda da vardı pek önemsemedim. aracın sağ ön kapısını açarken bir takırtı geliyor. ben kapı döşemesini falan söktüm fakat birşey bulamadım. Ses anladığım kadarıyla kapı ile gövdeyi tutan bir çubuk var oradan geliyor.

İnternette kapı ile ilgili bir yedek parça bulamadım. Yani o mekanizmanın adı nedir bilmiyorum. Tamirciye götürmek istemedim kazık yemeyim diye, çünkü fazla anlamıyorum bu işlerden.

Ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olabilir misiniz.
Merhaba arkadaşlar,
Bilişim hukukundan anlayan bir avukat varsa ve yol gösterirse sevinirim.

Bir firma ile bir yazılım konusunda anlaştık 2-3 yıl geliştirme süresi oldu. Daha sonra farklı nedenlerle benden kodları istediler (ek yazılımcı bulduk bahanesiyle). Daha sonra bütün iletişim kanallarından beni engelleyerek bağları kopardılar. Şimdi baktığımda yazılımı halen eski adresinden kullandıklarını görüyorum. Ben şimdi bunlara telif hakkı davası açabilir miyim? Yazılımın her satırı bana ait ve bunu ispatlayabilirim. ilk satırından son satırına kadar yapılan bütün geliştirmelerin tarihçesi Microsoft tarafından tutuluyor. Böyle bir dava açsam birşey kazanabilir miyim, bu kişiler dava açıldığını görüp sitenin adresini değiştirirlerse (ki o zaman ben anlayamam kullanıp kullanmadıklarını) ne olur.

Cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Site Adı :www.sinemaburda.com
Site adresi :www.sinemaburda.com
Site içeriği / Hizmet verdiği alan : Sinema, Film
Kullanılan yazılıma ait detaylar (Kullanılan dil vs..) : Wordpress

Arkadaşlar,
siteyi açalı 2 hafta falan oldu henüz tam ilgilenemedim ilk sefer bi film eklemiştim bot ile şu anda öyle beklemekte. Sizden ricam girip olumlu-olumsuz görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Herkese teşekkür edeirm
Arkadaşlar benim durumum şu;

Ben üniversite mezunu ,1983 doğumlu bir asker adayıyım. Haziran 2011'de okulu bitirdim ve askerlik şubesine giderek 2 yıl tecil ettirdim. Tecil sürem 2013 Ağustos'ta bitiyor. Ben önümüzdeki nisana kadar askere gitmek istemiyorum yalnız böyle de bir durum var. Şimdi tam olarak sistem nasıl işliyor. ben askerlik şubesine gidince hemen asker mi oluyorum yoksa başka birşeyler mi oluyor.

Hakkında
Konum: Eskişehir
Forum İmzası:
Alos
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 9
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 1.664 (Bu ay: 10)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.