S

Çavuş
10 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
362623 Gün Cezalı
357584 gün 20 s. 47 dk. kaldı
Gönderileri
Herkese merhabalar,

evime elektrikli termosifon almaya karar verdim marka ve modelide buldum demirdöküm digital olanını ama sadece litreye karar veremedim,evde 3 kişiyiz 2 büyük bir çocuk ve hergün banyo veya duş yapılır sizce benim gibi evde 3-4 kişi olupta hergün banyoyu kullanan arkadaşlar hangisini alayım 3 kişi arka arkaya banyo yapabilirmi,nasıl çalıştırayım

saygılarımla
Arkadaşlar bende klima araştırıyorum ama fujitsu konusu beni sarmadı,20 senede 20 el degiştirmiş,ve yeni getirende eskisinden banane diyor yani alanlar bir süre sonra yandım anama başlayabilirler(eger arıza olursa)generalde aynı klima ama türkiyemizin güvenilirliligi tartışılır alarko bile generali bırakmış o bile duruma göre kıvırıyor gibi geldi bana,türkiyemizde klima konusu dahalen sallantıda,

Bakın daıkını bile getiren TEBA sözde battı yani kimseye güvenemiyoruz,ben şimdi klima alacagım ama servis konusunuda geçtim yaygın ve baya iyi bir klima ve getirticisi devamlı olacak klima seçmek istiyorum,hitachi ise muamma iki firma kafalarına göre getiriyorlar aynı ürünü başka adlarda ve servis agına güvenmiyorum yaygın degil hatta get,rene b,le güvenim yok merkezkeri ile görüştüm,malı satana kadar agam paşam sattıktan sonrada seni tanımam,panasonic ise yıllardır adam olamadı getirticisi konusunda varla yok arasında,geriye daıkın,sharp-mitsubishi kalıyor gibi,

Ne yapsak ne alsak
Q6600
Asus P5K-E Wifi Ap
HD 3870
KİNGSTON 1GBX3 800MHZ
Seagate 250gb Sata2 NCQ (Kod: 410AS, 3AAC)
Lian Li PC-007 FB
Fsp Epsilon 600
DVD 2014 ASUS SATA L1T
KART OKUYUCU

l
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 14 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 44
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.072 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.