Çavuş
14 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Ateş düştüğü yeri yakar. Bayram bitimi 15 askerimiz, Hakkari' de hayin bir karakol baskınında şehit oldu. Şimdi sorulması gereken sorular var.

30 yıllık süreçte bir örgüt nasıl bu kadar büyür?

İktidar- muhalefet, Hacivat- Karagöz atışmalarını ne zaman kesipte yumruğunu masaya vuracak? Örgüte destek veren dış güçlere haddini ne zaman bildirecek?

Ve en önemlisi, bir gün bu ülke insanın Türk Silahlı Kuvvetleri' ne olan güveni kaybolursa; ne olacak?
Turkiye Kupası maçlarını hangi kanal veriyor? Bilgisi olan yazsın lütfen. Skyturk, Ntvspor maçları vermiyor. Bilgisi olan yazarsa sevinirim.
Türkiye Kupası maçlarını veren kanal var mı? Maçları nasıl takip edecez. Skyturk, Ntvspor maçları vermiyor. Bilgisi olan varsa; yazsın lütfen.
Bütçe doğrusu, farksızlık eğrisi gibi araçları kullanarak, Devlet İstatistik Enstitüsü gibi istatistiksel verileri derleyen kurumların yayınladığı Tüketici Fiyatları Endekslerini (TÜFE) teorik olarak nasıl elde edilebilir?

Bir yıldan diğerine fiyatlardaki değişimin tüketici refahını nasıl etkilediğini anlatabilirmisiniz?
Arkadaşlar, malüm ekim ayı bir çok kurum ve kuruluşun burslarına başvurma tarihi. Burs ihtiyaç sahibi öğrenciler için umut kaynağı, büyük bir destek. Ama ; şu da bir gerçek ki 4-5 yerden burs alan öğrenciler, torpil yolu ile bursa hak kazanan insanlar var. Bu insanlar yüzünden gerçekten ihtiyaç sahibi olupta, burslardan yararlanamayan insanlar var. İhtiyacı yokken torpille burs almak, ihtiyacından fazla sayıda burs almak gerçek ihtiyaç sahiplerinin hakkına gasptır.

İhtiyacı olan arkadaşların okul masrafı için gereken parayı bulabilmek için yanlış yollara yönelmemesi için, ihtiyacı olmayan, ama herhangi bir kurum ya da kuruluştan burs alan arkadaşları, torpil kullanacak olan arkadaşları, ihtiyacından fazla burs alan arkadaşları, ihtiyaç sahiplerine destek vermeye davet ediyorum.

Ülkemizin bir gerçeğidir ki; üni.li genç kızlarımız fuhuş batağına düşmekte, bir çok genç yasa dışı örgütlere üye olmak zorunda kalmakta, bir çok genç BEYNİMİZ okul masraflarını karşılayacak işe kalkışırken, canından olmaktadır.

HERKES ÜSTÜNE DÜŞEN VAZİFEYİ YAPMALI! ÇEVREMİZDE Kİ İNSANLARI UYARALIM! BU ÜLKE İÇİN! BU ÜLKENİN GELECEĞİ İÇİN!

SAYGILARIMLA.
24 saat kafam bozuk, canım sıkkın. Her şeyi kafaya takıyorum. Etrafımda insanlar var; ama kendimi yanlız hissediyorum. İnsanlara uyuz ve de sinir oluyorum. Ağzım küfüre alıştı. Arkadaşlar bana bir şeyler önerin. Atacam kendimi sahilden denize. Beynimi nasıl deşarj edebilirim. Önerilerinizi şiddetle bekliyorum.
Arkadaşlar baştan belirteyim ki; amacım kesinlikle her hangi kesimi kötülemek ya da tartışma ortamı yaratmak değildir.

Çoğu arkadaşımız bir üni. ye yerleşti. Şimdi kalacak yer sorunu var. Herkesin kişisel tercihidir. Fakat, okulun ilk günü gözüne kestirdikleri öğrencileri kandırarak kendi içlerine çekmek isteyen art niyetli kişilere dikkat ediniz.
Bu bir cemaat veya bir örgüt olabilir. Yapacağınız bir yanlış geleceğinize belkide hayatınıza maal olabilir.

Size kalacak yer imkanı sunabilirler, burs sözü verebilirler, tatlı lafları ile sizi kandırabilirler..... Bunların hepsine dikkat ediniz.

Bu tip kimseler insanları nasıl kandıracaklarını çok iyi bilirler. Sakın koca adam olduk, bunlar ne yapabilir, bana birşey olmaz gibi düşüncelere kapılmayın. Bu tür insanların içine giren ve hayatı zehir olan bir çok insan tanıdım. Aman dikkat edin. Bunlardan birisi de siz olmayın.
Arkadaşlar Samsung E-200 almayı düşünüyorum. Kibar ve hoş bir görünüşü var. Tavsiye edermisiniz. Kamera özellikleri idare eder mi, ses nasıl çıkıyor? Bana bilgisi olan arkadaşlar biraz bilgi verebilir mi?
Arkadaşlar, yurtdışından bana HP marka bir lebtop gelecek. Ama, bir kaza sonucu ekranında bir kırılma olmuş. Ben bu makinayı burada yaptırabilirmiyim? Bu makinelerin tamiri mümkün mü? Bu konu hakkında arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar, dişlerimde inanılmaz derecede ağrı var. Acısını geçirir umudu ile leblebi yutar gibi hap yutuyorum. Dişimde iltihap var. İltihap kurumadan çekmiyorlar. Çürümüş dişi görseniz ağlarsınız. Sizce bu hap kullanımı beni zehirler mi? Gece gece öbür dünyayı boylarmıyım? Antibiotikler, ağrı kesiciler.... Sabahta ağrı kesici iğne vuruldum. Acısından ağlıyorum. Sizce ne yapmalıyım. Diş ağrısını ne geçirir?

Birde neden iltihaplı dişi çekmiyorlar. Zararları nedir? Bilgisi olan arkadaşlar yazarlarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Hakkında
Forum İmzası:
Segui il tuo corso, e lascia dir le genti. Karl MARX
Hakkımda:
FLIGT OF ICARUS

İcarus, Daidalos' un oğlu; benimde kirvem....

::::::::DH SEVİPTE KAVUŞAMAYANLAR GRUBU:::::::::
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Mesaj Sayısı: 84
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 355
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 30.000 (Bu ay: 27)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.