Teğmen
08 Ocak 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bu sesi çeken bilir yardımlarınız ve yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=Fv6zuTT9YOI

v kayışından gelen çik cik leme şeklinde ötme sesi (devir artınca ses de artıyor) 4 aydır usta-servis her biri farklı yorumlar yaptı. Su sıktım tekrar ses yaptı.
Snanayideki ustaların değişecek fakat bir müddet sonra tekrar ses yapar dediği sorunu Linkte ki videoda arkadaş halletmiş gözüküyor.

Yarın kasnakları diş fırçası ile temizleyip hava tutup kayışa bulaştırmadan videodaki gibi sadece dönen parçalara azar azar wd 40 sıksak ne olur?
Bu uygulamanın ciddi sakıncaları olurmu
Severek aldığım aracımda maalesef ilk sorunum böyle hayati bir sorun oldu.

Airbag lambası sürekli yanıyor. Yetkili serviste bilgisayar ile arıza tespiti yaptırdım hava yastığı modülü değişecek dedi (1200 lira sadece parça fiyatı)

Sanayide modülü yeniden programlayan bir yer buldum (150 lira fiyat verdi) Garantili olmadığı için yaptırmadım.

Aynı sorunla karşılaşan veya bu konuda bilgisi, önerisi olan veya sorunun çözümünü bulan arkadaşlar yardımınızı bekliyorum. Bir haftadır o lamba yanıyor ve bir hafta sonrada uzun yola çıkacağım
4 GB Limitli kampanyasından jet modem aldım. Hiç download yapmadığım halde bugün bir msj geldi ve limitinizin %80 i dolduğunu belirtiyor. Müşteri hizmetlerini aradım yardım edemiyorlarmış yarın arayacakmışım....o da ayrıca ilginç.

İnternette yaptığım araştırmada ilk faturası 5000 tl gelen olduğunu görünce işkillendim açıkçası
Bilgisayar konusunda derin bilgim yok:
3g kullanan bunun bir ayarı falan varsa bilenvarmı yardımlarınızı bekliyorum.
Bu konuda ne yapabilirim
Aracımı alalı bir ay oldu. Yakıt hariç çok memnunum. Lpg için-özellikle araçları lpgli olanlardan- tavsiyelerinizi bekliyorum. Tabii uygun fiyatı ve sorunsuz olanı bulmak amacım...
Bir de ruhsata işletme masrafı ne kadar tutar. Öneri ve görüşlerinizi bekliyorum
2006 da sıfır olarak aldığım şu an masrafı olmayan aracım satlıktır. Araç 2006 dizel modeli olup turboludur. Tek kullanıcı tarafından turbosuna yüklenilmeden kullanılmıştır. Stepne-zincir-kasko ve Trafik sigortaları hiç kullanılmamıştır. Özel koltuk kılıfı fotoğrafta görüldüğü gibi mevcuttur.Bir hafta önce 4 adet Conti Premium contact lastik takılmıştır. Bakımı her 10 000 km de yapılmış.Kazası ve boyananı yoktur. Yedek anahtarı kitapçığı mevcuttur. Vade takas olmaz. devri verilmek şartı ile öğretmenden satlık olup son bakımı ocak ayında Tokat Oruçlarda yapılmıştır.

Galericiler, aracı kötüleyerek söze başlayanlar, aslında başka araç bakanlar haricinde ilgilenenler öğleden sonra ulaşabilirler...
Arkadaşlar araç rölantide iken rölanti devrine göre fıs fıs ses yapıyordu servise gittiğimde enjektör tabanındaki pulların değişmesi gerektiğini zahmetli iş olduğunu(ve pahalı) belirttiler otokoç 300-400 arası fiyat verdi. Fiesta ve fusionlarda kronik bir arıza imiş karne verip nasşpse yola çıkacağım fikirlerinizi bekliyorum.
1- Daha önce bu sorunu yaşayan varmı.
2- Fiyat hakikaten pahalı geldi başka nasıl halledebilirim
3- BU pulları değişmesek ne olur
Hakkında
Meslek: eğitim sektörü
Forum İmzası:
2010 mondeo 1,6 titanium
Hakkımda:
"Sahip olduğun kadar değil, paylaştığın kadar zenginsin"
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 191
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 20.202 (Bu ay: 209)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.