Çavuş
25 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 3 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba,

PayPal ile alışveriş yapmak isteyen varsa Özel Mesaj yolu ile bana ulaşabilir. PayPal hesabım var.

PayPal almak istediğiniz ürünün fiyatını o günün tcmb kuru ile Tlye çevirip havale/eft yapıyorsunuz bana (belki %2-3 eklenebilir kur farkından dolayı). Ben de ürünün siparişini adresinize veriyorum. Üründe sıkıntı çıkarsa bana ulaşıyorsunuz, paypalda veya ebay'de dava açmak gerekirse o işleri ben hallediyorum.

NOT: Kar beklentim yok, sadece hesabımda yeterli para varsa bu işi gerçekleştirebiliriz.
Arkadaşlar merhaba. Kulaklık almak istiyorum. Aklımdaki kulaklıklar şunlar :

ETYMOTIC MC3 99 $

Ultimate Ears SuperFi 5vi

Ultimate Ears SuperFi 4 99$

Birde cks90 nı çok övüyorlar bu kulaklıkları karşılaştırabilecek birileri varsa çok iyi olur. Genelde tekno dinlerim bass severim yani. Daha önce cx300 kullandım sonra nuforce 7m kullandım.

ufak bir not : Ses izolasyonu önemlidir.
Merhaba arkadaşlar.Bugun iphone 3g telimi 4.0.2 ye update ettim.telefon daha önceden bağlandığı kablosuz internetimi görmüyor ama dizüstü bilgisayarımdan paylaştığım kablosuz bağlantıyı görüyor nasıl bir sorundur bu nasıl düzelir?
Yardımlar için teşekkürler

Konuyu yanlış yere açtıysam affola :)
Arkadaşlar ben birçok program araştırdım ama kullanışlısını bulamadım ben pdf ve word dosyalarını okumak için bu dosyaları jpg formatına dönüştürüyorum ipod touchta da gayet güzel okunuyo resime hükmetmek touchta nasıl kolay herkes biliyodur bu yüzden kitabı okumak çok rahat oluyo tabi yazının netliği pdf dosyasının yazı boyutuna bağlı genelde rahat okunuyo ama istisnalarda mevcut ben genelde ingilizce seviyeli kitaplar okuyorum gayet güzel oluyo tabi pdf programı kadar güzel olmiyabilir ama programlardan memnun olmayanlar için alternatif olabilir isteyen olursa pdf - jpg dönüştürücü yükleyebilirim basit ve kullanışlı bir program mevcut elimde herkese kolay gelsin
Hakkında
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Her türlü oto yedek parça için mesaj atabilirsiniz.

ametbirinci@gmail.com
www.vitateknik.com
www.dusunenmakine.com
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 214
İkinci El Bölümü Mesajları: 146
Konularının görüntülenme sayısı: 21.662 (Bu ay: 38)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.