S

Çavuş
18 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar geçtiğimiz günlerde 11.500 TL ödeyerek Matebook x pro cihaz aldım. Şimdi haberlerde Huawei'ye Windows yasağı geleceği ve Windows'un çalışmaz hale gelebileceği konuşuluyor. Bu durumda ürünü iade edip paramı geri alma imkanım var mı? Gerçekten çok ciddi panik yaptım. Lütfen bir el atın.
Bir kaç gün önce mediamarkt indirimiyle 5.100 TL'ye aldım. Normal kullanımda şarja bağlıyken sürekli fan çalışıyor ve sistem en iyi performans düzeyinde. Bataryadayken sorun yok. Sizce bu normal mi?
Selam;
Bir ay içinde yurtdışına gideceğim (Hollanda) operatörlerin sitelerinde çok ayrıntılı bilgi yok ama hangi operatörler bu ülkede avantajlı konuşabiliyorum 3 operatörün de hattı var. Vodafone mantıklı geliyor özel tarifesi ve çokuluslu bir şirket olduğu için bir yandan da faturalı olunca güvenemiyorum Turkcell Hazırkart'la konuşmam çok mu pahalıya gelir?
Merhaba arkadaşlar sony center'dan geçen gün aldım bu ürünü ancak aklıma takılan sorular var.

Öncelikle ısınma sorunu yaşamıyorum fan fişe takılıyken genellikle çalışıyor ama çok az bir ses var. Bu arada performans gerçekten çok iyi beni tamamiyle tatmin etti.
Benim sormak istediğim olay ürünle birlikte recovery cd'si gelmiyor sony'nin kendi yazılımıyla bu dvdleri oluşturmalı mıyım ileride yardımı olur mu?
Bir de disklerimi c,d olarak 2 parçaya ayırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Son olarak da Norton 360 geliyor cihazla birlikte bu program performansı düşürür mü bunun yerine zonealarm ya da daha başarılı bir alternatif var mıdır?
Arkadaşlar bu laptopu almayı düşünüyorum bugün Ankara'da bir sürü sony shop'u arayıp fiyat sordum ortamala peşin fiyat için 2100 ytl öneriyorlar fiyat iyi geldi ama hangi sony shoptan alayım deneyimi olanlar yardımcı olabilirse iyi olur.

Bir de gold.com.tr'de aynı ürün %20 indirimle 1996 ytl'den satılıyor açıkçası bu siteye pek güvenemedim bu sitedeki vaiolarda sony eurasia garantisi var mı emin değilim telefonları da cevap vermiyor Ankara'da gold'un mağazsı yok o yüzden netten alcam alırsam.

Simdidten Tesekkürler
Arkadaslar bu firma neyin nesi böyle neden fiyatları bu kadar düşük Sony Vaio SZ serisi almak istiyorum aMA Ankara'dayım nereyi tavsiye edersiniz?=
Az önce kampuscelle geçtm önerilmek isteyen arkadaşlar özel mesaj atabilirler.
millet bnm teldeki oyunları ve programları açamıyorum hafıza kartına giriorm orda sadece 4 kblik simgeleri var snake, operayı falan yükleyemiyorum yardım pls.
Arkadaşlar windowsu yeniden yükledim ses kartım intel'in anakart üzerinde gelen çipli bi şeyiydi hatırlamıyorum bunun sürücüsünü falan nasıl bulabilirim?
Motorola V3X kullanıyorum hala ekranda TR Telsim yazıo nası çözülcek bilen war mııı üstelik telefonun yazılımını da yeni güncelledim.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 95
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 8.428 (Bu ay: 106)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.