Yüzbaşı
11 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Upload nedeniyle Uyku yok Plus'a geçmek istiyorum. Şu anda 1 senelik bir uyku yok taahhütüm var, bunu plus'a geçirmemiz mümkün mü? Uydunette iki kişiyle görüştüm biri mümkün, diğeri değil dedi. Bayiye gidip sorucam. Benzer durumda olan kimse var mı?
Merhaba arkadaşlar,

25 Mbit 75 GB AKN İnternet + Teledünya Üst Paket'e aylık 66 lira veriyorum. İnterneti bir üst paket olan 50 Mbit 75 GB AKN'li pakete geçirmek için aradığımda karşıma 120 lira gibi bir fiyat çıkardılar. (Aralarında normalde 10 lira fark var) Kampanyalı tarifede olduğumdan dolayı uçuk bir fark ödemeden farklı bir tarifeye geçmem mümkün değil mi? Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Normalde uydunet 2 mbit upload hızındaki tarifeyi kullanıyorum, ancak şu an yazlıkta 0.6 adsl upload hızıyla cinnet geçirmek üzereyim. Araştırmalarımda bulabildiğim tek seçenek Vodafone'un 11 lirayı geçince 1 günlük sınırsız kullanma yöntemiydi. Başka bir alternatif var mıdır? Teşekkürler.

Not: Bulunduğum yerde ADSL'den başka altyapı olmadığından fiber, uydunet vb. internetler mümkün değil.
İnternet sitesinden başvuru yapmaya çalıştığımda bu hatayı alıyorum: "Kayıt sırasında hata meydana geldi: java.lang.NullPointerException" Girdiğim bilgilerde hiç bir sorun yok. Bütün browserlarda ve 5 farklı bilgisayarda denedim sonuç aynı. Sorun nedir sizce?
Birkaç tablolu küçük bir access projesi arıyorum arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum.
Merhaba arkadaşlar,

5 senelik efsane Ati HD 3850 kartım çok ısındığından emeklilik vaktinin geldiğine karar verdim.Kartı aldığımdan beri ekran kartlarını takip etmiyorum, onun için yardımlarınızı bekliyorum. 100-200 lira arası oyunlarda en iyi performansı alabileceğim bir ekran kartı tavsiyesi istiyorum.İkinci el düşünmüyorum. Teşekkür ederim.

İşlemci Core2Duo E7400 @ 3.5 ghz
Arkadaşlar geçen hafta bir ps3 aldım ve şu an lcd tv alabilecek durumum olmadığından geçici bir süre için tüplü tv arayışlarına girdim.Bir spotta gördüğüm 55 ekran premier marka tvyi aldım ve tvye bağladım.Sonuç hüsrandı,tv renk ayarları sonda olmasına rağmen görüntü kapkaraydı sanki parlaklık en düşükte gibi.Ben de televizyonu geri sattım.Şimdi tekrar aynı duruma düşmek istemediğimden ps3 ile çalışan bir tv almak istiyorum.

Kısacası, Ps3 ile kullandığınız tüplü tvnizin markasını yazabilirseniz sevinirim.
Merhaba arkadaşlar,

Benim gibi kredi kartı olmayıpta pre-paid card ile aboneliğini uzatanlar nereden alıyorlar acaba? Bir de hep 60 günlük var,30 günlük yok sanırım.Cevaplarınızı bekliyorum.

Tekken 6 resmen PSP'ye geliyor.Namco Bandai fazla detay açıklamadı,ancak oyun konsol versiyonlarıyla aynı anda çıkacak ve PSP'ye özel içerikler olacak.Bu içeriklerden bazıları;ekstra bölümler,özel eşyalar ve ad-hoc multiplayer desteği olacak.Oyun diğer konsol versiyonlarıyla beraber sonbaharda geliyor.

http://uk.psp.ign.com/articles/977/977050p1.html
yılda bi rapid üyeliği aldık az indirdim site göçtü,indirme falan yapmıyor sayfa da açılmıyo.anasayfasına falan girebiliyo musunuz ?
Hakkında
Forum İmzası:
RuNAwAy``
Forum İkinci El İmzası:
Referans : murderer_utku, prot
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 734
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 24.693 (Bu ay: 170)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.