U

Çavuş
20 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
yaw arkadaşlar nu midtown madness 2 de vehicle editör 2.0 indirdim ama kullanamıyorum. bilen varsa bana anlatsın
ya bu t630 a yazılım myükleyen bi yer yok mu ya
yaw arkadaşlar bu ne ya tam ısındık diyoz cevabı yazalım diyoz bi anda bu linkler çıkıyo. yeter artık bıktım kaldırsınşar şu linkleri
ya ben bu xp profesional service pack 2 ye nerden tema bulabilirim yardımmm
1.çekimdeyken 1 tuşunu kullanarak resim boyutunu küçültebilirsiniz bi nevvi zoom gibi oluyo
2.yine çekimdeyken seçim menüsünü kullanmadan 1 2 3 4 5 6 tuşlarıyla tüm ayarları değiştirebilirsiniz
3.menüdeyken joystick i kullanmadan seçim yapabilirsiniz 1234 ve benzeri tuşlar ile
4.konuşma anında joystickle sağ yaparak menüye gir ve ses kaydını aç konuşmanı kayda alır
5.telfonun sesle kontrolünü açarak çağrıları cevaplayıp konuşabilirsiniz ayrıca konuşmayı kayda almak için br kelime söylebilirsiniz vb

my favorite phone it's T630
EVVET BEYLER HANIMLAR TRABZONSPORLULAR BURAYA KENDİ ARANIZDA NE KONUŞCAKSANIZ KONUŞUN

EN BÜYÜK TRABZONSPOR
yaw arkadaşlar şu sony ericsson t630 a yazılım atan bi yer var mı varsa söylermisinizzz YARDIMMMMM
ya ben bu t630 a hiç bir yerde oyun bulamıyom varsa söylermisiniz
Ya arkadaşlardan duydum hafıza kart yeri olmaya telefonların hafızası artırılıyomu gerçekten böyle bişeey varsa yardım edermisinizzz
YA ARKADAŞLAR WİNDOWS 98 KULLANIRKEN MANYAK GÖSTERİYODU AMA XP YE GEÇİNCE BOZULDU ÇOK İĞRENÇ BUNUN İÇİN Bİ YAMA FALAN VAR MI ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Hakkında
Forum İmzası:
uğurcan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 57
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 1.848 (Bu ay: 0)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.