S

Onbaşı
06 Aralık 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 28 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Nisan ayında bahar zamanı ve kiraz çiçekleri anime izle son çiçeklenme hala. Genelde ilgisiz kalan kitap türkanime kurdu, hastane bekleme odasında bir kitapla karşılaşır. Kapakta el yazısıyla yazılmış kelimeler: "Ölümle Yaşamak." Kısa süre sonra, gizlice pankreas hastalığından muzdarip olduğunu ve sadece sınırlı bir süre kaldığını ortaya çıkaran çok popüler ve gerçekten neşeli sınıf arkadaşı Sakura Yamauchi'nin tuttuğu bir günlük olduğunu keşfeder. Şu anda sırrını paylaşmak için sadece anime izle bir kişi daha kazanıyor.
Olabildiğince türkanime normal bir yaşam sürdürmeye çalışan Sakura, hayatını sonuna kadar dolu yaşayacağına karar verdi. Özgür ruhu ve öngörülemeyen eylemleri onu bir döngü türkanime için attığında kalbi yavaş yavaş değişmeye başlar.
Üçüncü serileştirmelerinde, manga ikilisi Moritaka Mashiro ve Akito Takagi - aynı zamanda kendi isimleri Muto Ashirogi tarafından da bilinir - bir anime uyarlaması hayallerine daha yakınlar. Ancak, asıl zorluk daha yeni başlıyor: eğer sanatçı Eiji Niizuma ile altı ay anime izle içinde sıralamada yarışamazlarsa iptal edilecekler. En üste çıkmak için çok sayıda rakip geride kaldı ve savaş ilan edildi. Bir anime hakkında düşünmek için türkanime yeterli zamanları bile yok!
Bakuman'da. 3. Sezon, Muto Ashirogi, Shounen Jack sıralaması olarak bilinen devasa dağın tepesinde kalmak için bir yol bulmalı. Yeni sorunlar anime izle ve yeni asistanlarla, çift hayalleri için çaba göstermeye devam ediyor.
Japon Tüy Ağırlık Şampiyonu Makunouchi Ippo, yıkıcı imza hamlesiyle Dempsey Roll'u bir kez daha unvanını korudu. Ancak, yeni meydan okuyucular, rakiplerini ezmekten sorumlu olan hamleye bir cevap olduğunu iddia ederek türkanime sola ve sağa doğru anime izle yükseliyorlar. Ippo meydan okumaya ayak uydurabilecek mi, yoksa güçlü olmanın ne demek türkanime olduğunu öğrenmeden önce gururunun ağırlığı onu yok edecek mi? Bu arada, Kamogawa Spor Salonu arkadaşı Aoki Masaru da sadece bir atlama, atlama ve Kurbağa Punch'ı Japon Hafif Şampiyonuna katılmaya hazır, kendi kemerini almaktan uzak!
Hajime no Ippo: Rising, Ipo'nun daha güçlü olma arayışına devam ediyor, Kamogawa Spor Salonu'nun aynı sevimli anime izle kadrolarına sahip, vücutlarını ve kalplerini profesyonel boksun sert dünyasında yol almak için sıraya türkanime koyuyor. Bir demir irade ile, Ippo bir kez daha anime izle halkaya girer.

& Yu-Gi-Oh! GXin devamı niteliğindeki & Yu-Gi-Oh! 5D’s, Yugi ve Jaden’ın maceralarından çok uzun yıllar sonra, New Domino City’de geçiyor. Yu-Gi-Oh! Kazuki Takahashi tarafından yaratılmış popüler bir Japon Anime ve Manga'sıdır. Kazuki Takahashi´nin 1996´da yarattığı müthiş oyun, Japon çocukları arasında adeta bir çılgınlığa dönüşmüş ve satışları iki milyonu geçmişti. Yu-Gi-Oh!, ABD´ye 2001´de çizgi dizi olarak adım attı ve yeni dünyada yayımlanan çocuk programları arasında bir numaraya yükseldi. Bu çizgiler, kart oyunu oynayan Yugi ve arkadaşlarının maceralarını içeriyor. ´Düello Canavarları´ adlı bu kart oyununda, oyuncular birbirinden güçlü canavarları, son derece heyecanlı dövüşlerde birbirleriyle karşılaştırıyor

Yu☆Gi☆Oh! 5D's izle

Not: Çeviri yeterli ilgi olması halinde çeviren site tarafından tamamlanacaktır.

Anime kaldığı yerden çevirisine başlandı.
Yu☆Gi☆Oh! 5D's 97. bölüm izle
Yu☆Gi☆Oh! 5D's 98. bölüm izle
Anime izlemeyi kim sevmez ki? Eğer sizde istisna kişilerden birisi değilseniz, beğeneceğiniz bir siteden bahsetmek istiyoruz: Anime izle

Anime izle yazılarak yapılan tüm arama sorguları içinde en ideal olanı bu özenle hazırlanmış sitedir. Site 2014’da online anime izleme sitesi olarak ilk çıktığından beri büyük bir hayran kitlesine sahip olan anime serilerinden Naruto izlemekte mümkün, başlı başına ayrı bir dünya olan başka bir anime serisi olan One Piece izlemekte…

Animasyon yapımların en iyi örneklerinin derlenip ziyaretçilerin beğenisine sunulduğu site yalnızca bununla da kalmıyor ve aksiyon, belgesel, komedi, gerilim gibi farklı kategorilerde de onlarca anime dizilerini sunuyor. Yıllara göre de animelerin bulunabileceği site, Japon yapımlarına merak duyanların başvurabileceği en önemli Türk sitesidir. Hunter x Hunter, Bleach, Fairy Tail gibi dizi yapımlarına yer verildiği gibi, yüzlerce bölümden oluşan animelere de sahip.

Merak ettiğiniz veya tekrar izlemek istediğiniz tüm Japon anime sezon ve bölümlerinin bulunduğu Anime İzle, görüntü ve ses kalitesi ve zengin arşiviyle mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir kaynak.
http://www.turkceanimeizle.com
Merhaba arkadaşlar sizlere gerçekten kaliteli ve bol alternatifli bir anime izleme sitesi tanıtacağım. İçeriğinde 20bin den fazla bölümün olduğu ve 1000 den fazla animenin bulunduğu sitemizden bol alternatifli kaliteli animeler izleyebilirsiniz. Site içerisinde insanları rahatsız eden reklamlar bulunmamakta ve videolar benzer sitelerdeki gibi kalitesiz değildir. Bunları anlattıktan sonra karar verme işi size düşüyor. Siteye anime izle linkinden ulaşabilirsiniz.
İyi günler arkadaşlar bu konu altında 5-6 ay önce açmış olduğumuz online anime izleme sitemizi duyurmayı amaçlamaktayız. Siz değerli anime severleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Sitemiz anime izleme, indirme ve anime fansubu yapımında rol almaktadır. Siz değerli izleyicilerimizin de katılımıyla büyük bir aile olmak istiyoruz. Severek uğraştığımız bu yolda türk anime dünyasına büyük katkılarda bulunmak istiyoruz. Bu büyülü anime dünyasında sizlerinde katkılarıyla büyük bir aile olmak için ne bekliyorsunuz hemen sitemizi ziyaret ederek büyülü yolculuğa başlayabilirsiniz.

Site adresimiz www.aitr.tv

Sitemizde görev almak için forum üzerinden iletişim kurabilir yada kilic_kivanc@hotmail.com mail adresiyle ulaşabilirsiniz.

Herkese keyifli seyirler...
Arkada?larwww.aitr.tv sitesindeki slideri menü arkasyndahttp://www.aitr.tv/forum/ adresindeki gibi görünmesini istiyorum ama nasyl yaparym bilmiyorum. css dosyasyny isterseniz atabilirim yardymlar için ?imdiden te?ekkürler...
Arkada?larwww.aitr.tv sitesindeki slideri menü arkasyndahttp://www.aitr.tv/forum/ adresindeki gibi görünmesini istiyorum ama nasyl yaparym bilmiyorum. css dosyasyny isterseniz atabilirim yardymlar için ?imdiden te?ekkürler...
Arkadaşlarwww.aitr.tv sitesindeki slideri menü arkasındahttp://www.aitr.tv/forum/ adresindeki gibi görünmesini istiyorum ama nasıl yaparım bilmiyorum. css dosyasını isterseniz atabilirim yardımlar için şimdiden teşekkürler...

Evet arkadaşlar sonunda animeindirme sitemizi açmış bulunmaktayız. Günden güne azalan animesiteleri yerine kapanmayacak ve gelişecek dahimi bir site yaptığımızı düşünüyorum. Tabii böyle bir sitenin tanınması için sitemizin üyelere ve takipçilere ihtiyacı var bu yüzden siz donanımhaber üyelerini de sitemizde görmekten mutluluk duyarız. Sitemiz hızla gelişim göstermektedir, kendi fansublarımızın haricinde bir çok değerli fansub grubunun paylaşımlarını da sitemizde bulundurmaktayız. Ve diğer forumlarda bulunmayan bir ayrıcalık olarak server sistemimiz vardır. Bu sayede indirmek istediğiniz animelerde silinme yada benzeri sorunlar olmadan rahatlıkla indirme keyfini yaşabilirsiniz.

Site Adresi: anime izle

Projelerimiz
One Piece
Naruto Shuppuuden
Fairy Tail
Sword Art Online
Ginga e Kickoff
Acchi Kocchi
Mawaru Penguindrum
Sankarea
Dragon Ball
Polar Bear's Cafe
Phi Brain Kami No Puzzle II
Dusk Maiden of Amnesia
Jormungand
Dennou Coul

Tamamlanan Projeler
Bleach
Fate/Zero
Last Exile
Thundercats

Sitemize Üye Alımları Açıktır!
Çevirmenler İçin Aranan Kriterler;
– İyi seviye İngilizce yada Japonca bilgisine sahip olma.
– Türkçe'ye hakim.
– Haftada en az bir bölüm çeviri yapabilecek zamanı olan.
– Grup çalışmasını seven.
Kriterlere uyan arkadaşlar daha önce çevrilmemiş bir bölüm anime çevirisini yapıp, alt yazı dosyasıyla birlikte alt yazının uyumlu video linkini KIRA'ya göndererek başvuru yapabilirler.

----------------------------------------------------------------------------------

Encoderler İçin Aranan Kriterler;
– Karaoke ve altyazı düzenleme konusunda bilgili.(Bilmeyenler ama azimli olanlara öğretilecektir.)
– Türkçe’ye hakim.
– Haftalık en az birkaç bölüm encode yapabilecek.
– İyi bir bilgisayarı olan. (İşlemci modeli başvuruda belirtilmeli!)
– Grup çalışmasını seven.

----------------------------------------------------------------------------------

Uploader Alımı İçin Şartlar;
-İnternet Hızının Yüksek Olması.
-İşini elinden geldikçe hızlı ve düzenli yapmak.
-Upload işlerini zamanında yetiştirmek.

Grafiker Alım Şartları;
-İşini elinden geldikçe hızlı ve düzenli yapmak.
-Photoshop firework gibi proğramları iyi bilmek.

Bütün animeseverleri sitemizde görmeyi umut ediyoruz.

İnterne hızım resimdeki gibidir. Sorum şu fileserve yada web browserlarda upload yaptığımda 650kbs hızı geçemiyorum. 2 tane ayrı yere upload yaparsam hızım bir yerde düşüp yine 650kbs ye iniyor. Bunun nedeni ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim.
Hakkında
Forum İmzası:
Anime Dünyasının Yeni Adresiwww.turkceanimeizle.com Keyifli Seyirler...
Forum İkinci El İmzası:
Hakkımda:
alışveriş yaptıklarım
gokselgok(6800 agp ekran kartı sattım)
trusen(p4 2.8 işlemci sattım,fx5200 sattım,120gb hdd sattım,epox anakart sattım,ddr512mb rem sattım)
PUNCH0(c2d e6750 işlemci aldım)
BySerkan(seagate 500gb hdd aldım)
19(asus p35 anakart aldım)
vanted(q6600 cpu aldım)
burak erden(palit 8800gt aldım)
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 111
İkinci El Bölümü Mesajları: 83
Konularının görüntülenme sayısı: 11.967 (Bu ay: 300)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.