H

Çavuş
13 Eylül 2001
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
merhaba arkadaslar bilgisayarımda türkce font sorunu yasıyorum internetten indirmis oldugum fontları pc yükledim fakat bazılarını tanıyor bazılarını tanımıyor bu konuda yardımcı olurmusunuz tesekkürler
merhaba öncelikle ben win 2000 pro kullanıcısıyım ne yazık ki win 2000 pro nun admın sifresini kabettim ve sadece user olarak bağlana bılıyorum sadece yanlız ag üzerindeyim admin sifrelerini nasıl ve ne sekilde user olarak bulabılırım yardım edersenız cok sevınırım
merhaba arkadaşlar NFS hotporsiout oyunun cd key numarasını bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok memnun olurum teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar QuarkXpress proğramını download edebileceğim adresve kullanımı hakkında bilgi alabileceğim adres varmı teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar macintosh bir bilgisayar kullanmaya başladım fakat daha önce kullanan kişi sistemi düzgün yapılandırmamış veya eksik yüklemiş içeriğini tam olarak bilmiyorum fakat bilgisayar düzgün çalışmıyor bende formatlayıp yeniden kurmak istiyorum fakat macistoshlar hakkında hiç bilgim yok nasıl formatlayıp yeniden kurabilirim bana bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız çok memnun olurum veya internet üzerinden türkçe kaynak bulabileceğim adres de olabilir yardımlarınız için çok teşekkür ederim .
merhaba arkadaşlar imsakiyelerin etrafındaki renkli güzel çerçevelerden lazım veya buna benzer değişik motifler lazım bunları internette bulabileceğim bir adres varmı teşekkür ederim
merhaba arkadaşlar corel drawın kullanımı hakkında bilgi alabileceğim site ve bilgi kaynağı adresi verebilirmisiniz teşekkürler
Arkadaşlar Microsoft Access Programında yapılan herhangi bir taplo üzerinde exceldeki gibi formül yazılarak hesaplama yaptırılabilirmi toplama, çıkarma işlemi yapılabilirmi yapılabiliyorsa küçük bir örnek verebilirmisiniz teşekkürler
merhaba arkadaşlar matbaacıların kullandıkları süslü çerceveler var imsakiyelerin kenar süsleri varya ona benzer süsleri çerçeveleri bulabileceğim internet adresi varmı teşekkürler
merhaba arkadaşlar pc'ye macistoshu yüklenebilirmi macistosta kullanılan freent ve benzeri bir kaç tane program var onları kullanmak istiyorum fakat pc uyumlu olmadığı için kullanamıyoruz mecburen macosu kurmak gerekli bilgisi olan arkadaşlar biraz aydınlatırlarsa memnun olurum teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 16 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 154
İkinci El Bölümü Mesajları: 37
Konularının görüntülenme sayısı: 21.484 (Bu ay: 5)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.